Adrien Brody dołącza do obsady filmu Ghosted

Obsada Ghosted powiększa się o jedno głośne nazwisko. Adrien Brody (Pianista) zagra obok Chrisa Evansa (Avengers: Koniec gry) i Any de Armas (Nie czas umierać) w najnowszej produkcji od Apple.

Początkowo obok Evansa miała zagrać Scarlett Johansson, lecz ze względu na konflikt projektów nie mogła uczestniczyć w produkcji. Zastąpiła ją Ana de Armas, która pracowała z Chrisem na planie Na noże.

Zobacz również: Kurier Francuski z Liberty, Kansas Evening Sun – recenzja filmu. Wes Anderson i jego stylistyczna ekstrawagancja

Produkcja będzie łączyła w sobie cechy romantycznej komedii i widowiska akcji. Szczegóły odnośnie filmu są jak dotąd nieznane. Jednak już znajdują się porównania do tytułu Miłość szmaragd i krokodyl, gdzie w rolach głównych zagrali Kathleen Turner oraz Michael Douglas. Reżyserem jest Dexter Fletcher (Rocketman i Bohemian Rhapsody). Za scenariusz odpowiada Paul Wernick i Rhett Reese, twórcy takich hitów jak: Zombieland i Deadpool.

Ostatnia produkcja, jaka trafiła na ekrany kin, w którym wystąpił Adrien Brody był Kurier Francuski z Liberty, Kansas Evening Sun. Wiemy także, że aktor zakończył prace nad filmem Asteroid, jest to kolejna współpraca Adriena z reżyserem Wesem Andersonem. Natomiast Chrisa Evansa będziemy mogli usłyszeć w najnowszej animacji od Disney Pixar- Buzz Astral, o której więcej przeczytacie tutaj.

Źródło: Materiały prasowe/ YouTube

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze