Obi-Wan Kenobi – znamy datę premiery

Lucasfilm wyjawiło datę premiery nadchodzącego serialu o Kenobim.

Obi-Wan Kenobi to kolejny aktorski serial Disney+ w świecie Gwiezdnych Wojen. Wielu fanów wyczekuje jego premiery jak mało której produkcji. Mimo dużych wskazówek, że produkcja wyląduje na platformie w tym roku, do tej pory nie znaliśmy dokładnej daty premiery.

Zobacz również: Obi-Wan Kenobi — w serialu pojawią się Inkwizytorzy?

Wczoraj jednak Lucasfilm opublikowało nowy oficjalny plakat serialu, na którym widnieje informacja, kiedy zobaczymy serial. Data premiery serialu to 25 maja. Co ciekawe, premiera wypada 2 ten sam dzień, co 45 rocznica premiery filmu Gwiezdne Wojny: Nowa Nadzieja.

Zobacz również: Reacher – recenzja serialu. Amazon ma nowego asa

W główną rolę ponownie wciela się Ewan McGregor, a w roli Dartha Vadera powraca do uniwersum Hayden Christensen. Akcja serialu dzieje się 10 lat po wydarzeniach z Zemsty Sithów.

Obi-Wan i Anakin
Fot. Obi-Wan i Anakin w filmie „Zemsta Sithów”
Czarek Szyma

#geek z krwii i kości. Miłośnik filmów, seriali i komiksów. Odwieczny fan Star Wars w każdej formie, na drugim miejscu Marvela i DC Comics. Recenzent i newsman. Poza tym pasjonat wszelakich sztuk walki, co zapoczątkowało oglądanie akcyjniaków w hurtowej ilości. O filmach i serialach hobbystycznie piszę od kilku lat. Ulubione gatunki to (oczywiście) akcja, fantasy, sci-fi, kryminał, nie pogardzę dobrą komedią czy dramatem.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze