Emmy Rossum dołącza do obsady The Crowded Room

Apple TV nie odstaje w walce o tytuł największego serwisu streamingowego. Jednym z projektów, które są obecnie w pracach jest The Crowded Room. Do obsady serialu dołączyła Emmy Rossum.

Emmy Rossum to aktorka, która wcześniej znana była z takich projektów jak Upiór w Operze, czy Pojutrze. Oficjalnie dołączyła do obsady serialu Apple TV The Crowded Room jako Candy. Wcześniej w tejże znajdował się Tom Holland, który zagra Billy’iego Mulligana oraz Amanda Seyfriend, portretująca postać o imieniu Rya.

Zobacz również: Filuś i Kubuś, sezon 1 – recenzja serialu. Dobra, tytuł może nie najlepszy, ale bajka udana

The Crowded Room to seria antologii, która eksplorować będzie prawdziwe i inspirujące historie ludzi, którzy zmagają się z chorobami psychicznymi i nauczyli się z nimi skutecznie żyć. Pierwszy sezon jest inspirowany biografią Daniela Keyesa The Minds of Billy Milligan. Za reżyserię odpowie Kornel Mundruczo, która wcześniej pracowała przy dramacie Cząstki Kobiety. Będzie sprawować pieczę nad 10 odcinkami pierwszego sezonu.

Na podstawie życia Billy’iego Milligana powstało już kilka dzieł zarówno serialowych jak i filmowych. Jednym z nich jest Split z 2016 roku. Netflix wypuścił również serial dokumentalny 24 twarze Billy’ego Milligana z zeszłego roku.

Zobacz również: Krime Story. Love Story – recenzja filmu. Ale, że o co chodzi?

Źródło: The Hollywood Reporter

Adrian Hirsch

Miłośnik sztuki i popkultury w jednym. Najpierw ponarzeka na obecny stan Gwiezdnych Wojen, by następnie pokontemplować nad pisaną przez siebie postacią. Pozytywnie nastawiony do świata, choć nie brak mu skłonności do ironizowania rzeczywistości.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze