Pernille – Serial wróci z drugim sezonem na Viaplay

Pernille to serial oryginalny od Viaplay. Już niedługo będziemy mogli podziwiać kontynuację losów Pørni w drugim sezonie.

Pierwszy sezon serialu Pernille oczarował widzów i krytyków z całego świata. Wielu fanów z zapartym tchem oczekiwało na kolejne historie z nieidealnego życia bohaterki. Wielokrotnie nagradzane dzieło Henriette Steenstrup powraca z nowym sezonem. Ukaże się on już 27 lutego (w niedzielę) na platformie streamingowej Viaplay. W nowej serii widzowie będą mogli śledzić nowe wyzwania, przed którymi staną Pørni i jej rodzina.

Zobacz również: Filuś i Kubuś, sezon 1 – recenzja serialu. Dobra, tytuł może nie najlepszy, ale bajka udana

Nowy sezon rozpoczyna się kilka miesięcy po zakończeniu poprzednich wątków. Pernille ciągle jest w żałobie po śmierci siostry. Jednocześnie musi zmierzyć się z faktem, że jej były partner Bjørnar spodziewa się dziecka ze swoją nową kobietą. Pernille rozpoczyna walkę o samą siebie i o to, kim chce się stać. Musi w związku z tym pogodzić swoje ambicje z potrzebami córek.

Od kilku miesięcy pracowaliśmy nad kolejnym sezonem i już nie mogę się doczekać, kiedy będziemy mogli w końcu go pokazać. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że moje nowe dziecko może nie wywrzeć na innych takiego wrażenia, jak na mnie, ale jestem bardzo dobrej myśli. Serial nadal żongluje historiami dzieci i rodziców, pokazując ich losy oraz wzajemne relacje. To wciąż lekki serial, ale w pewnym momencie życie Pernille stanie się nieco mroczne.

Zobacz również: All of Us Are Dead – recenzja serialu. Zombie odżyły na nowo

Źródło: Viaplay

 

Adrian Hirsch

Miłośnik sztuki i popkultury w jednym. Najpierw ponarzeka na obecny stan Gwiezdnych Wojen, by następnie pokontemplować nad pisaną przez siebie postacią. Pozytywnie nastawiony do świata, choć nie brak mu skłonności do ironizowania rzeczywistości.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze