Ironheart – Lyric Ross dołącza do obsady serialu. Anthony Ramos jako złoczyńca.

Dotarła do nas garść nowych informacji odnośnie serialu Ironheart. Prócz nowej aktorki w obsadzie, ujawniono nam kto będzie złoczyńcą w nadchodzącej produkcji Marvela. 

Disney słono inwestuje w Marvela. No i nic w tym dziwnego. Marka ta generuje gigantyczne przychody, o których jeszcze kilkanaście lat temu można by pomarzyć. Ekspansja ta nie tyczy się jednak tylko rynku kinowego. Disney pragnie zdominować również świat seriali. W tym celu w planach jest poszerzenie MCU o wiele produkcji telewizyjnych. Jedną z nich jest Ironheart, która opowiadać ma o nastoletniej następczyni Iron-Mana.

Zobacz również: Filuś i Kubuś, sezon 1 – recenzja serialu. Dobra, tytuł może nie najlepszy, ale bajka udana

Lyric Ross to aktorka znana z serialu Tacy jesteśmy, emitowanego od 2017 roku. W produkcji Ironheart przyjdzie jej zagrać Natalie Washington. Jest ona najlepszą przyjaciółką tytułowej bohaterki, Riri Williams (w tej roli Dominique Thorne).

Jak również udało się ustalić, wcześniej obsadzony Anthony Ramos odegra rolę złoczyńcy. Na ten moment jednak nie wiadomo, w kogo konkretnie się wcieli. Serial zadebiutować ma w tym roku, jednak dokładna data startu nie jest jeszcze znana.

Co natomiast wiemy, to fakt, że serial Moon Knight zapowiada się iście zacnie. Tytuł ten zadebiutuje podobnie jak Ironheart na platformie Disney+ już 30 marca tego roku!

Zobacz również: The Book of Boba Fett – recenzja serialu. Co tu właściwie nie wyszło?

Źródło: The Hollywood Reporter

Adrian Hirsch

Miłośnik sztuki i popkultury w jednym. Najpierw ponarzeka na obecny stan Gwiezdnych Wojen, by następnie pokontemplować nad pisaną przez siebie postacią. Pozytywnie nastawiony do świata, choć nie brak mu skłonności do ironizowania rzeczywistości.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze