Fast and Furious 10 – Jason Momoa oficjalnie jako antagonista

Finał Szybkich i Wściekłych będzie podzielony na dwie części. A w roli antagonisty zobaczymy samego Jasona Momoę!

Filmowa seria Fast and Furious nieuchronnie zbliża się ku końcowi. Na całe szczęście, bo pomysły twórcom ewidentnie się już kończą. A zatem nadchodzącym częściom przyjdzie zwieńczyć 20-letnią opowieść o ekipie ściganych miłośników czterech kółek. Mimo że filmy już dawno odeszły od motywu ulicznych wyścigów, a przeszły do kaskaderskich numerów, napadów, bijatyk, a nawet podróży w kosmos, reżyserzy nie muszą się wysilać, żeby ponownie przyciągnąć fanów do kin.

Zobacz również: The Adam Project na nowym zwiastunie

Ogłoszoną na początku tego roku nowinka o udziale Jasona Momoa w kolejnej odsłonie potwierdził właśnie sam zainteresowany. W rozmowie z Entertainment Tonight aktor odpowiedział reporterce na pytanie o swoje następne projekty:

Zagram w Fast 10. Wcielę się w antagonistę, co będzie dobrą zabawą, bo od dawna mi się to nie zdarzyło.

Dwie ostatnie części są obecnie kręcone w równym czasie. Premiera Fast and Furious 10 trafi do kin 19 maja 2023 roku.

Zobacz również: Peacemaker – recenzja serialu. Hard Rock and Black Ops.

Źródło: Entertainment Tonight

Czarek Szyma

#geek z krwii i kości. Miłośnik filmów, seriali i komiksów. Odwieczny fan Star Wars w każdej formie, na drugim miejscu Marvela i DC Comics. Recenzent i newsman. Poza tym pasjonat wszelakich sztuk walki, co zapoczątkowało oglądanie akcyjniaków w hurtowej ilości. O filmach i serialach hobbystycznie piszę od kilku lat. Ulubione gatunki to (oczywiście) akcja, fantasy, sci-fi, kryminał, nie pogardzę dobrą komedią czy dramatem.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze