Avatar 2 trafi w tym roku do kin bez kolejnych opóźnień

Coś, co dotychczas wydawało się niemożliwe oraz bardzo odległe w czasie staje się faktem dokonanym. Premiera filmu Avatar 2 odbędzie się już bez wszelkich opóźnień i będzie miała miejsce w grudniu tego roku.

Wyczekiwany od 2012 roku sequel do Avatara nadciąga wielkimi krokami. Jeden z redaktorów prowadzących serwis The Hollywood Reporter miał okazję przeprowadzić rozmowę ze Stevem Asbellem, czyli szefem wytwórni 20th Century Studios. Avatar 2 będzie miał swoją premierę w grudniu 2022 roku. Steve Asbell potwierdza fakt, że najnowsza produkcja poczyniła ogromny przeskok w jakości oferowanych wrażeń zmysłowych i sprawi, że wszyscy spadniemy z kinowych foteli.

Zobacz również: Euforia – recenzja 2 sezonu serialu. Drama, brokat i więcej dramy

Zobacz również: Pod wiatr – krótka recenzja filmu. Przeminęło z wiatrem…

Oprócz tego, wytwórnia uchyliła rąbka tajemnicy ukazując nam fragmenty wprost z planu zdjęciowego. Znaczną część scen nagrano pod wodą, co z kolei wiąże się z zastosowaniem zwiększonego budżetu oraz poświęceniu większej ilości czasu na naukę obcowania aktorów z obcym żywiołem. Możemy się przez to spodziewać, że słowa Asbella nie zostały tylko rzucone na wiatr. Zaawansowana technologia zastosowana w filmie wprawi nas rzeczywiście w osłupienie.

Avatar 2
Zdjęcie z planu Avatar 2/ Fot. 20th Century Studios
Avatar 2
Zdjęcie z planu Avatar 2/ Fot. 20th Century Studios

Oprócz powstania sequelu do filmu wydane zostaną także kolejne części z tego uniwersum. James Cameron zapowiedział, że premiera ma odbyć się kolejno co dwa lata, czyli w grudniu 2024, 2026 i 2028 roku.

Źródło: Materiały prasowe

Weronika Sweeleo Zator

Miłośniczka gier na konsole starszej generacji oraz komputerowych tytułów fantasy i RPGów. Po godzinach robiąca cosplaye postaci z popkultury, które wcale nie są tak mobilne jak przedstawiają je twórcy gier. Kofeina i poduszki z nadrukami anime waifu to moi wieczni sprzemierzeńcy („• ᴗ •„)

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze