Forspoken – gra otrzymała nowy gameplay w 4K

Forspoken to produkcja, która niespodziewanie narobiła wielu graczom nadziei na świetny gameplay, cudowną grafikę i ciekawą historię. Choć gra ta została przesunięta, to na najnowszym gameplayu widać, że warto ten fakt wybaczyć. 

Forspoken to najnowszy tytuł od Square Enix. Dotychczas produkcja reklamowana była naprawdę świetną grafiką oraz ciekawym konceptem fabularnym. Teraz przyszedł czas na trochę gameplay’u i odrobinę akcji. A trzeba przyznać, że ta wygląda naprawdę obiecująco!

Zobacz również: Total War: Warhammer III – recenzja gry. Stary świat pogrążony w chaosie

Niedawno odbył się State of Play. Tytuł ten bowiem zapowiada się na jedną z ważniejszych premier na PS5. Forspoken wyjdzie również na PC. Wydanie tegoż tytułu nastąpić ma jeszcze w 2022 roku.

Square Enix wraz z Game Informer postanowili przygotować krótką prezentację gry, z naciskiem na gameplay i krajobrazy krainy Athia.

Zobacz również: Martha is Dead – recenzja gry. Faszyzm, spacery, zdjęcia i duchy

Adrian Hirsch

Miłośnik sztuki i popkultury w jednym. Najpierw ponarzeka na obecny stan Gwiezdnych Wojen, by następnie pokontemplować nad pisaną przez siebie postacią. Pozytywnie nastawiony do świata, choć nie brak mu skłonności do ironizowania rzeczywistości.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze