JoJo’s Bizarre Adventure: All Star Battle R otrzymało nową zapowiedź

JoJo’s Bizarre Adventure: All Star Battle R to najnowsza growa adaptacja jednej z najbardziej obecnie kultowych produkcji anime. Tytuł ten trafić ma do sprzedaży jeszcze w tym roku!

JoJo’s Bizarre Adventure to jedna z najbardziej popularnych obecnie serii anime. I nic w tym dziwnego. Ta bardzo ekstrawagancka seria bazuje na kultowej mandze, która równie mocno podkreśla swoją nietypowość. Idąc więc na fali popularności Bandai Namco postanowiło wydać grę. Poznajcie JoJo’s Bizarre Adventure: All Star Battle R!

Zobacz również: Total War: Warhammer III – recenzja gry. Stary świat pogrążony w chaosie

Produkcja ta jest niejako powrotem do formatu. W 2013 wyszedł bowiem JoJo’s Bizarre Adventure: All Star Battle. Obecna produkcja dodaje postacie i wątki zawarte w nowych rozdziałach produkcji, między innymi niedawno wystartowany na Netflixie Stone Ocean.

Co więcej, bijatyka ta będzie zawierać aż 50 grywalnych postaci z całej serii JoJo! Produkcja trafi na PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch i PC. Premiera odbyć się ma wczesną jesienią tego roku!

Zobacz również: Star Wars. Wielka Republika. Na ratunek Valo – recenzja książki

Adrian Hirsch

Miłośnik sztuki i popkultury w jednym. Najpierw ponarzeka na obecny stan Gwiezdnych Wojen, by następnie pokontemplować nad pisaną przez siebie postacią. Pozytywnie nastawiony do świata, choć nie brak mu skłonności do ironizowania rzeczywistości.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze