Hogwarts Legacy ze gameplayem i przybliżoną premierą

Na tę grę czekają wszyscy gamingowi fani serii Harry Potter. No bo kto, będąc mugolem, nie chciałby wcielić się w czarodzieja? Pozwoli na to najnowsza produkcja studia Avalanche Software, Hogwarts Legacy.

Nawet jeżeli nie lubicie świata Harry’ego Pottera, musicie przyznać, że marka ta rozrosła się na niebotyczną skalę. W tym momencie J.K. Rowling, rozwijając uniwersum Wizarding World, chce wychować nowe pokolenie fanów świata czarodziejów i mugoli. Dlatego też rozwój marki w stronę gier komputerowych jest jak najbardziej zrozumiały. Poznajcie więc Hogwarts Legacy!

Zobacz również: Harry Potter – 20. rocznica: Powrót do Hogwartu. Nostalgia, ach nostalgia...

Na prawdziwe RPG w świecie Harry’ego Pottera czekała masa fanów. Jednak patrząc na najnowszy gameplay z Hogwarts Legacy, może to i lepiej, że przyszło nam zobaczyć takowy tytuł dopiero teraz. Wdzimy na nim bowiem wiele zachwycających lokacji, masę świetnych mechanik (ze szczególnym uwzględnieniem pojedynków), duży potencjał na rozwój swojego własnego bohatera wedle widzimisię gracza oraz ciekawą na pierwszy rzut oka fabułę.

Za grę odpowiada Avalanche Software, które niejako „powstało z martwych” w 2017 roku dzięki inicjatywie Warner Bros. W rozwoju tytułu pomagało Portkey Games, znane z rozwoju gier mobilnych ze świata Wizarding World (Wizards Unite oraz Hogwarts Mystery). Przybliżona data premiery to okres świąteczny tego roku. Produkcja wyjść ma na PC, PlayStation 4 i 5, Xbox One i Series oraz Nintendo Switch.

Zobacz również: Harry Potter: Magic Awakened ogłoszone!

Adrian Hirsch

Miłośnik sztuki i popkultury w jednym. Najpierw ponarzeka na obecny stan Gwiezdnych Wojen, by następnie pokontemplować nad pisaną przez siebie postacią. Pozytywnie nastawiony do świata, choć nie brak mu skłonności do ironizowania rzeczywistości.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze