Harry Potter: Magic Awakened ogłoszone!

Świat czarodziejów z Hogwartu rozkwita ostatnio tak jak najpiękniejsze, kwiatowe alejki w wiosennym parku. Pierwszego stycznia odbył się premierowy pokaz Harry Potter – 20. rocznica: Powrót do Hogwartu, który był honorową pamiątką dla pierwszego filmu z czarodziejem Harrym. Na chwilę obecną możemy pochwalić się, iż już wkrótce ukaże się najnowsza produkcja mająca miejsce także w tym magicznym uniwersum. Zapoznajcie się grą przeznaczoną na urządzenia mobilne o nazwie Harry Potter: Magic Awakened.

Gra Harry Potter: Magic Awakened jest tworzona i wydawana wspólnym wysiłkiem firm Warner Bros. Games i NetEase Games. Jest to produkt free-to-play, łączący gatunki kolekcjonerskiej gry karcianej (CCG), MMO i strategii RPG. Już dzisiaj chętni mogą wstępnie zarejestrować się w sklepie Google Play, aby w chwili premiery otrzymać ekskluzywne nagrody w grze.

Zobacz również: Oryginalne planszówki – przegląd gier planszowych o wyjątkowo unikalnej tematyce #1

"<yoastmark

Produkcja trafi w tym roku w ręce użytkowników platform iOS oraz Android. Odpowiada za nią wytwórnia Portkey Games, zajmująca się tworzeniem tytułów osadzonych w świecie magii Harry’ego Pottera. Gracze będą mogli przeżywać własne przygody, inspirowane opowieściami z tego uniwersum. Harry Potter: Magic Awakened jest wieloosobową grą o pojedynkach czarodziejów. Łączy ona wciągającą fabułę z głęboką rozgrywką strategiczną oraz niepowtarzalną oprawą graficzną, jakiej oczekują fani serii.

Gracze rozpoczynają jako młode czarownice i młodzi czarodzieje, którzy zostali przyjęci do Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie. Fani mogą stworzyć własną postać i doświadczyć wszystkich aspektów magicznej edukacji. Mogą oni zakupić przybory szkolne na Ulicy Pokątnej, nałożyć Tiarę Przydziału oraz rywalizować w Klubie pojedynków.

Zobacz również: Liga Potworów – recenzja filmu. Czyli jednak da się zrobić zabawną animację dla małych i dużych!

Czarownice i czarodzieje wyruszą na nową, pełną emocji przygodę z udziałem znajomych twarzy z oryginalnej serii o Harrym Potterze oraz całkowicie nowych postaci. W miarę postępów poznają zaklęcia i uroki, które można rzucać za pomocą kart. W grze należy gromadzić wiedzę magiczną, opanowywać zaklęcia, a także obmyślać unikalne strategie i tworzyć zwycięskie połączenia. Podczas zachwycającej, czarodziejskiej podróży znajomość zaklęć oraz umiejętność jak najlepszego ich wykorzystania będzie pomocna w pokonywaniu coraz trudniejszych prób, a także innych graczy.

Kolekcjonujemy karty…
które następnie używamy podczas czarodziejskich bitew
Na ukazanie gry nie trzeba będzie długo czekać, bowiem pojawi się ona jeszcze 2022 roku. Tak więc gracze, w tym czasie mamy dla Was zadanie – szykujcie swoje magiczne różdżki oraz telefony, aby nie przegapić premiery!

Źródło: Materiały prasowe

Weronika Sweeleo Zator

Miłośniczka gier na konsole starszej generacji oraz komputerowych tytułów fantasy i RPGów. Po godzinach robiąca cosplaye postaci z popkultury, które wcale nie są tak mobilne jak przedstawiają je twórcy gier. Kofeina i poduszki z nadrukami anime waifu to moi wieczni sprzemierzeńcy („• ᴗ •„)

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze