Kung Fu Panda: Smoczy Rycerz – Jack Black powróci jako Po

Kung Fu Panda: Smoczy Rycerz to serial animowany opracowywany we współpracy Netflixa z Dreamworks. Jak już wiemy, dalsze przygody Po będziemy mogli znów podziwiać, słuchając jednocześnie znanego nam głosu Jacka Blacka. 

Pierwszym tytułem serii był film animowany Kung Fu Panda z 2008 roku. Kinową trylogię wieńczyła produkcja z 2016 roku. W dodatku w 2011 roku specjalnie dla platformy Nickelodeon powstał serial animowany o podtytule Legenda o niezwykłości. Dziś wiemy, że to nie jedyna taka inicjatywa, albowiem powstaje kolejna seria. Tym razem we współpracy z Netflixem oraz ponownie Jackiem Blackiem jako Po. Przygotujcie się na parę kopniaków w Kung Fu Panda: Smoczy Rycerz!

Zobacz również: Filuś i Kubuś, sezon 1 – recenzja serialu. Dobra, tytuł może nie najlepszy, ale bajka udana

Kung Fu Panda: Smoczy Wojownik
Fot. Materiały prasowe/Netflix

Serial ten powstaje we współpracy Netflixa i wytwórni Dreamworks. Podczas zasłużonej trasy kulinarnej po Chinach, Po zostaje niesłusznie oskarżony o użycie magicznej broni. Aby oczyścić swoje imię, sprzymierza się z bardzo przyzwoitym i niecierpliwym angielskim rycerzem, Wędrujące Ostrze, w epickiej podróży. Przyjdzie mu w niej stoczyć walkę ze złowrogimi Verucą oraz Klausem.

W rolę Po wcieli się ponownie znany i lubiany aktor, Jack Black. Prócz tego w rolach głosowych wystąpią Della Saba, Chris Geere oraz James Hong. W dodatku spekuluje się, że premiera nastąpić ma jeszcze w lipcu tego roku.

Zobacz również: To nie wypanda – recenzja filmu. Idealna animacja na wspólny seans rodzica z dzieckiem

kung fu panda: smoczy wojownik
Fot. Materiały prasowe/Netflix

Źródło: Netflix

Adrian Hirsch

Miłośnik sztuki i popkultury w jednym. Najpierw ponarzeka na obecny stan Gwiezdnych Wojen, by następnie pokontemplować nad pisaną przez siebie postacią. Pozytywnie nastawiony do świata, choć nie brak mu skłonności do ironizowania rzeczywistości.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze