Wiedźmin sezon 3. – ruszyły zdjęcia na planie produkcji

Wiedźmin to jedna z najważniejszych produkcji Netflixa. Nic więc dziwnego, że eksploatacja marki zaczyna być na coraz większą skalę. Póki marka ta jest popularna i przynosi pieniądze, serwis streamingowy rusza z machiną produkcyjną. Rozpoczęły się prace na planie trzeciego sezonu serialu.

Odbiór drugiego sezonu Wiedźmina był…różny. Jedni byli zachwyceni, domagając się więcej, drudzy byli rozczarowani rozwiązaniami fabularnymi. Nie mówiąc już o tych, którzy oglądając, po prostu się nudzili. Co by jednak nie mówić, trzeba przyznać, że serial ten jest niezwykle popularny. Netflix eksperymentuje z marką. Na pierwszy rzut oka widać, że serwis ten dopiero się rozkręca. Jednak zanim przyjdzie nam zmęczyć się serią, to na horyzoncie pojawia się trzeci sezon serialu. Albowiem prace na planie niedawno ruszyły.

Zobacz również: Wozniacki & Lee, odcinki 1 i 2 – recenzja serialu. Z kamerą u sportowców

Na ten moment nie wiadomo zbyt wiele na temat tegoż tytułu. Mając na uwadze, że Netflix coraz luźniej podchodzi do materiału źródłowego, nawet zagorzali fani serii nie mogą z pewnością spekulować, czego świadkami będziemy w nadchodzącym sezonie. Najwcześniej należałoby spodziewać się produkcji pod koniec 2022 roku (co i tak jest niezwykle pozytywną predykcją).

Co natomiast jest pewne, to fakt, że w serialu zobaczymy znów Henry’ego Cavilla, Anyę Chalotrę oraz Freyę Allan (którzy zameldowali się na oficjalnym zdjęciu z planu). Showrunnerką całości w dalszym ciągu jest Lauren Schmidt Hissrich. Producentami wykonawczymi są Tomasz Bagiński, Mike Ostrowski, Jarosław Sawko, Jason F. Brown, Steve Gaub oraz Sean Daniel.

Zobacz również: Peacemaker – recenzja serialu. Hard Rock and Black Ops.

WIedźmin sezon 3.
Fot. Materiały prasowe/Netflix
Adrian Hirsch

Miłośnik sztuki i popkultury w jednym. Najpierw ponarzeka na obecny stan Gwiezdnych Wojen, by następnie pokontemplować nad pisaną przez siebie postacią. Pozytywnie nastawiony do świata, choć nie brak mu skłonności do ironizowania rzeczywistości.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze