PUBG Mobile sprowadza The Boys na pole bitwy

PUBG Mobile, jedna z najpopularniejszych mobilnych gier wideo na świecie, ogłasza współpracę z Prime Video, Sony Pictures Consumer Products i Sony Pictures Television, aby dostarczyć graczom ekskluzywną zawartość z nominowanego do nagrody Emmy przewrotnego serialu o superbohaterach, The Boys.

Przy okazji premiery 3 sezonu The Boys, który będzie można obejrzeć od 3 czerwca na platformie Prime Video, gracze będą mogli zdobyć szereg ekskluzywnych przedmiotów, w tym kultowe super kostiumy Homelandera, Starlight i Soldier Boya, a także skórki broni, plecaki, unikalny spadochron Supes i wiele więcej.

Zobacz również: GTFO – recenzja gry. Kazi! Spier...

Począwszy od 8 czerwca, gracze będą mogli wziąć udział w wydarzeniu „Supe Spree”, w którym dołączą do niesławnego antybohatera The Boys, Billy’ego Butchera, aby zbudować własny oddział śledczy i poszukać dowodów na wykroczenia superbohaterów. Przerażająca seria nierozwiązywalnych morderstw nagle opanowuje Nowy Jork. W całym mieście zaczynają pojawiać się okaleczone ciała maklerów z Wall Street i ich klientów. Policja nie ma żadnych wskazówek, a urzędnicy miejscy domagają się odpowiedzi. Aby ukończyć każde wyzwanie, gracze muszą współpracować z postaciami z The Boys, lub przyjaciółmi z gry, aby ujawnić prawdę. Zadaniem graczy będzie zbierać dowody i odblokowywać historie, aby ostatecznie ujawnić superbohatera stojącego za tymi haniebnymi atakami i zdobyć nagrody Billy Butcher’s Duds. Integracja obejmie również serię cotygodniowych wyzwań, dających graczom więcej możliwości zdobycia dodatkowych korzyści i nagród przez ograniczony czas.

Anthony Crouts, starszy dyrektor ds. marketingu w PUBG Mobile wypowiedział się na temat zaaranżowania marki The Boys na kanwę gry:

The Boys to przełomowy serial telewizyjny, który na zawsze zmienił branżę rozrywkową swoim lekceważącym podejściem do superbohaterów. Zawsze staramy się dostarczać naszym graczom nową zawartość, a ta współpraca daje nam niesamowitą okazję do zintegrowania elementów nowego sezonu The Boysw czasie rzeczywistym bezpośrednio z PUBG Mobile.

Zobacz również: Pokemon Brilliant Diamond – recenzja gry. Nawet Pokemony doczekały się remake’u

pubg mobile
Fot. Materiały prasowe

PUBG Mobile bazuje na PUBG: BATTLEGROUNDS, grze, która szturmem podbiła świat interaktywnej rozrywki w 2017 roku. Nawet 100 graczy leci na spadochronie na odległą wyspę, aby walczyć w pojedynku, w którym zwycięzca bierze wszystko. Gracze muszą zlokalizować i zebrać  ekwipunek, pojazdy i zapasy, a także pokonać wszystkich graczy w bogatym wizualnie i taktycznie polu bitwy, zmieniającego się pod wpływem kurczącej się strefy gry.

Nowa zawartość PUBG Mobile przy współpracy z The Boys będzie dostępna od 3 czerwca do 3 lipca dla większości graczy z Ameryki Północnej, Ameryki Południowej i Europy. PUBG Mobile dostępne jest za darmo za pośrednictwem App Store i Google Play Store.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź kanały społecznościowe PUBG Mobile Facebook, Instagram, Twitter i YouTube.

Zobacz również: Inscryption – recenzja gry. Geniusz gatunkowej żonglerki

pubg mobile
Fot. Materiały prasowe
Adrian Hirsch

Miłośnik sztuki i popkultury w jednym. Najpierw ponarzeka na obecny stan Gwiezdnych Wojen, by następnie pokontemplować nad pisaną przez siebie postacią. Pozytywnie nastawiony do świata, choć nie brak mu skłonności do ironizowania rzeczywistości.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze