Nowa kolekcja puzzli z ilustracjami polskich i światowych artystów od Good Loot

Nowa kolekcja Good Loot udowodni, że wielkie malarstwo pasuje do puzzli jak ulał!

Już 30 września 2022 do sprzedaży trafi nowa kolekcja puzzli Good Loot inspirowana sztuką polskich i zagranicznych twórców. Dzięki serii Imagination każdy będzie mógł obcować ze sztuką kawałek po kawałku.

Zobacz również: Resident Evil: Remedium – recenzja serialu. Tęsknię za Millą Jovovich

„Koncert na kominie” Rocha Urbaniaka wydaje się ilustracją rodem z klasycznych baśni. „Radzymin” Edwarda Dwurnika jest zarazem groteskowy i realistyczny. Rysunek z „Muscinae” to dowód, że Ernst Haeckel był nie tylko wybitnym biologiem, ale i utalentowanym artystą. „Żołędziowa wróżka” Laury Diehl stanowi fantastyczny hołd dla fantasy, z kolei „Warszawskie mosty” Tytusa Brzozowskiego roztaczają pomost między architekturą a malarstwem.

Powyższe dzieła dzieli niemal wszystko: od kraju pochodzenia artysty, przez technikę wykonania, po tematykę. Każde z nich udało się jednak przedstawić w formie złożonego z 1000 elementów zestawu puzzli, który budzi uznanie nie tylko za sprawą materiału źródłowego, ale i wykonania.

Zobacz również: Mniedźwiedź – recenzja książki. A Ty co zrobisz, gdy przyjdzie niedźwiedź?

puzzle
Pięć pierwszych zestawów z serii Imagination trafi do sprzedaży już 30 września 2022. Z czasem kolekcja rozrośnie się o prace kolejnych, starannie wyselekcjonowanych artystów, z których twórczości ułożycie barwny pejzaż polskiego i światowego malarstwa.

O kolekcji Imagination:
• Kolekcja puzzli z ilustracjami polskich i światowych artystów
• 1000 elementów, rozmiar po ułożeniu: 68×48 cm
• Wysokiej jakości wykonanie bazujące na najnowszych technologiach druku
• Perfekcyjne dopasowanie elementów
• Efektowna, nasycona kolorystyka
• Odporne na zginanie
• Uszlachetnione efektem płótna puzzle, redukują odbijanie światła
• Renomowany producent puzzli z UE

Więcej informacji na www.goodloot.eu/imagination

Krzysztof Wdowik

Nie lubi (albo nie umie) mówić zbyt poważnie i zawile o popkulturze. Nie lubi też kierunku, w którym poszedł Hollywood i branża gamingowa. A już na pewno nie lubi pisać o sobie w trzeciej osobie. W ogóle to on mało co lubi.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze