Need for Speed Unbound – nowa ścigałka od EA z premierą 2 grudnia!

Gracze podkręcający ryzyko wyścigu sprawią, że otoczenie ożyje, gdy próbują przechytrzyć policję. Zaprezentuj swój autorski styl w trybie jedno i wieloosobowej rozgrywki, przełamując bariery gatunku

Dreszczyk emocji podczas wyścigu i skoki adrenaliny podczas pościgów policji powracają. Need for Speed™ Unbound, najnowsza odsłona serii Need for Speed™ od Electronic Arts Inc. (NASDAQ: EA) i Criterion Games™, sadza graczy z całego świata w fotelu kierowcy ich własnego auta wyścigowego, gdzie będą starali się przechytrzyć policjantów i udowodnić, że mają w sobie coś, co pozwoli im zwyciężyć w The Grand, ostatecznym wzywaniu wyścigów ulicznych w Lakeshore. Gra Need for Speed Unbound oparta jest o zupełnie nowy, unikalny styl graficzny, który łączy w sobie elementy sztuki ulicznej z jednymi z najbardziej realistycznie wyglądających samochodów w historii serii.

Zobacz również: Gran Turismo 7 – recenzja gry. Znajdź swoją drogę

Innowacyjna kampania dla jednego gracza dostarcza multum wrażeń i konsekwencji wyborów w ramach immersyjnej fabuły, która umiejscawia graczy w mieście Lakeshore. Bohaterowie ścigają się, kolekcjonują, ulepszają i personalizują jedne z najlepszych aut na świecie w walce o najwyższą lokatę na scenie wyścigowej. Need for Speed Unbound zostało zaprojektowane z myślą o nowej generacji konsol, po raz pierwszy w historii marki z wykorzystaniem rozdzielczości 4K i 60FPS. Gra zadebiutuje 2 grudnia 2022 na platformach PlayStation 5, Xbox Series X/S oraz PC.

Kieran Crimmins, Creative Director w Criterion Games, tak wypowiada się o grze:

Need for Speed Unbound stawia przede wszystkim na wyrażanie samych siebie, podejmowanie ryzyka i kwestionowanie status quo po prostu przez bycie sobą – od stylu jazdy, unikalne konstrukcje samochodów, stylizację, muzykę po wiele, wiele więcej. Naszym celem jest stworzenie prawdziwe autentycznego uniwersum, w którym gracze będą mogli odtworzyć samych siebie. Doświadczenia wizualne płynące z Unbound redefiniują oczekiwania fanów, w nowym autorskim stylu, który sprawia, że graffiti ożywa, wzmaga się rywalizacja, a do tego wypełniona adrenaliną akcja obiera najwyższe obroty.

Need for Speed Unbound stawia wyzwanie konwencjom gatunku gier wyścigowych i podnosi poprzeczkę przez wprowadzenie konsekwencji, gdzie wysokie ryzyko oznacza wysokie nagrody w ramach każdego wyścigu, decyzji i zakładu. Gracze wkraczają do świata Lakeshore w momencie, w którym napad na rodzinny salon samochodowy rozdziera dwóch przyjaciół i stawia świeżego kierowcę na nowej drodze aby zwyciężyć w ostatecznym wyścigu ulicznym i odzyskać bezcenny skradziony samochód. Need for Speed Unbound to między innymi:

Zobacz również: Najlepsze gry 2022 roku

  • Świat jest płótnem każdego gracza: Graffiti ożywa w nowej stylistyce graficznej, kiedy gracze przemierzając miasto są zaopatrzeni w zupełnie nowy zestaw narzędzi wizualnych i dźwiękowych, takich jak Burst Nitrous, które nagradzają graczy za brawurową jazdę.
  • Przemierzaj ulice: Im więcej graczy się ściga, tym większą uwagę na siebie ściągają. Wybierz, w jaki sposób przechytrzysz policję wykorzystując nowe mechaniki ucieczki i przejmując kontrolę nad pościgiem w walce o wielkie nagrody albo jeszcze większe konsekwencje w wypadku, gdy zostaniesz złapany.
  • Ekspresja i styl: Setki przedmiotów kosmetycznych, wśród których znajdą się między innymi licencjonowane przedmioty od jednych z największych światowych innowatorów mody oraz autorski sprzęt od producentów samochodowych, który daje graczom nieskończone możliwości wyposażenia swojego auta i prezentacji własnego stylu.
  • Znajdź wolność w rytmie: Jedź do rytmu definiującej gatunek ścieżki dźwiękowej z topowymi artystami ze światowej sceny hip-hopwej, na czele z wielokrotnie nagradzanym artystą, przedsiębiorcą, aktorem i ikoną mody A$AP Rockym i jego agencją kreatywną AWGE razem ze światową premierą nowego kawałka artysty “Sh*ttin’ Me” dostępną również w zapowiedzi gry.
  • Przejmij scenę z A$AP Rockym: A$AP Rocky pojawi się w grze jako lider Takeover Scene, nowego, regrywalnego trybu jazdy precyzyjnej, który łączy społeczność w próbie przejęcia części miasta i celebruje styl jazdy ponad prędkość. Agencja AWGE udzielała również konsultacji kreatywnych przy grze.

Zobacz również: Nowości i udoskonalenia rozgrywki dla Dead Space, które wyniosą rozgrywkę na nowy poziom

need for speed unbound

Gra Need for Speed Unbound będzie dostępna w przedsprzedaży od 29 listopada 2022 roku. Gracze, którzy zamówią grę przed premierą otrzymają paczkę z ekskluzywną zawartością, w tym specjalne efekty jazdy, malowanie, tablicę rejestracyjną, naklejki oraz 150 000 USD w portfelu na początek rywalizacji w trybie wieloosobowym i wiele więcej.

Zobacz również: Need for Speed Heat – recenzja gry

Need for Speed Unbound wchodzi do sprzedaży fizycznej i cyfrowej 2 grudnia 2022 roku na platformach PlayStation 5, Xbox Series X/S oraz PC przez EA app, Origin, Steam i Epic Game Store. Edycja Need for Speed Unbound Palace Edition, oferuje ekskluzywną zawartość z marką Palace Skateborards, w tym 4 dedykowane samochody, paczkę z ubraniami w grze, efekty jazdy, malowanie, tablicę rejestracyjną, postawę postaci oraz banner. Więcej informacji na ten temat zostanie ujawnione wkrótce.

need for speed unboundCzłonkowie EA Play będą mogli też wypróbować Need for Speed Unbound ze wcześniejszym dostępem w ramach 10-godzinnej wersji próbnej już od 29 listopada i cieszyć się ekskluzywnymi bonusami wewnątrz gry. Ponadto, członkowie EA Play Pro na PC otrzymają nieograniczony dostęp do edycji Need for Speed Unbound Palace Edition również od 29 listopada, na 3 dni przed oficjalną premierą. Więcej informacji na temat EA Play oraz EA Play Pro, dostępne jest na stronie www.eaplay.com.

Wyścig nie kończy się jednak w momencie startu gry! Świat Lakeshore nigdy nie stoi w miejscu dzięki serii darmowych aktualizacji, które zostaną udostępnione zaraz po premierze. Ich zawartość zostanie ujawniona w najbliższym czasie.

Krzysztof Wdowik

Nie lubi (albo nie umie) mówić zbyt poważnie i zawile o popkulturze. Nie lubi też kierunku, w którym poszedł Hollywood i branża gamingowa. A już na pewno nie lubi pisać o sobie w trzeciej osobie. W ogóle to on mało co lubi.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze