Daniel Kaluuya użyczy głosu w animacji Spider-Man: Across the Spider-Verse

Daniel Kaluuya podłoży głos jako Spider-Punk w nowej animacji Spider-Man: Across the Spider-Verse. Kolejna produkcja od Marvel Studios rośnie w siłę. Druga część filmu Spider-Man Uniwersum (oryg. Spider-Man: Into the Spider-Verse) wita nowe gwiazdy w dubbingu. This is gonna be legendary!

Film Spider-Man Uniwersum opowiada historię Milesa Moralesa, następcy Petera Parkera jako Spider-Mana. Animacja została ciepło przyjęta przez fanów pajączka. W serwisie Rotten Tomatoes 97% z 381 recenzji filmu jest pozytywnych (średnia ocen wyniosła 8,77 na 10). Produkcja zarobiła ponad 375 milionów, z czego ponad 190 milionów w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.

Zobacz również: Liga Niezwykłych Dżentelmenów, tom 1 recenzja komiksu

W drugiej części Spider-Man: Across the Spider-Verse Miles Morales powraca w kolejnym rozdziale nagrodzonej Oscarem sagi Spider-Verse, epickiej przygodzie, która przeniesie pełnoetatowego, przyjaznego sąsiedztwa Spider-Mana z Brooklynu przez Multiverse. Aby połączyć siły z Gwen Stacy i nowym zespołem pająków, którzy zmierzą się ze złoczyńcą potężniejszym niż wszystko, z czym kiedykolwiek się spotkali.

W amerykańskim dubbingu powrócą takie gwiazdy jak: Shameik Moore, Hailee Steinfeld, Jake Johnson oraz Oscar Isaac. Głosu głównemu złoczyńcy filmu użyczy Jason Schwartzman jako Spot. W czerwcu do obsady dołączyli Shea Whigham jako George Stacy, a także Jorma Taccone jako Vulture.

Zobacz również: Venom, tom 2 recenzja komiksu. Carnage dołącza do gry!

Daniel Kaluuya podłoży głos postaci Hobarta „Hobie” Browna, znanego również jako Spider-Punk. Postać jest nowszą kreacją Marvel Comics, po raz pierwszy pojawiła się w 2015 roku przez pisarza Dana Slotta i artystę Oliviera Coipela. Brown to bezdomny nastolatek, który w swoim wielowymiarowym wszechświecie staje się bohaterem uciskanych obywateli Nowego Jorku.

To nie pierwsza produkcja Marvela, w której wystąpi Daniel. Aktor zagrał w głośnym filmie MCU Czarna Pantera z 2018 roku jako W’Kabi. Sequel produkcji Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu już 11 listopada trafi do kin na całym świecie.

Premiera Across the Spider-Verse nastąpi 2 czerwca 2023 roku. W planach jest również kolejna część Spider-Man: Beyond the Spider-Verse, zaplanowana na 2024 rok.

Spider-Punk
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze