Najlepsze piosenki motywacyjne

Ahhh…. Każdy zna to uczucie kiedy kończy się rok i trzeba znaleźć sobie jakieś postanowienie na następny. Nowa praca, dom, samochód, a może oświadczyny – to tylko część z pojawiających się w naszych głowach pomysłów. Jednakże, co roku widząc tłumy nowych osób na siłowni, nie trudno zauważyć, że u większości na pierwszym miejscu jest legendarne Wziąć się za siebie”. Z tej właśnie okazji, drodzy nowi klienci siłowni mamy dla was zestawienie pt. Najlepsze piosenki motywacyjne. Liczymy, że znajdziecie coś dla siebie. 


Spodobało Ci się nasze zestawienie?
Zobacz również:

Najlepsze filmy 2022 roku
Najstraszniejsi przeciwnicy w grach
Najlepsze gry 2022 roku
Ranking filmów Marvel Cinematic Universe 
Najlepsze albumy 2022 roku

Survivor
Eye Of The Tiger


Piosenka, bez której żadne takie zestawienie nie miałoby sensu. Eye Of The Tiger to kultowa piosenka łączona z równie kultowym bohaterem Rockym Balboa. Ciężko określić, co jest w tej piosence bardziej motywującego – tekst, a może muzyka ? Odpowiedzi nie znam, lecz wiem, że od tej piosenki powinien się zacząć każdy ciężki trening.


Macklemore x Ryan Lewis
WINGS


Swego czasu WINGS było ulubioną piosenką prosperujących koszykarzy. Związane jest niewątpliwie z pojawiającą się w teledysku i w tekście marką Jordan i Nike. Co by dużo mówić, Macklemore z Ryanem Lewisem dali nam osobistą opowieść o walce z przeciwnościami, która niejednego natchnie do cięższej pracy.


Bill Conti
Gonna Fly Now (Rocky Theme)


Był Eye Of The Tiger to nie mogło zabraknąć innej piosenki z Rocky’ego. Mowa tu oczywiście o Gonna Fly Now, które od pierwszych chwil przywodzi na myśl scenę treningu, kiedy Rocky Balboa wbiega po 72 schodach do Muzeum Sztuki Filadelfii. Muzyka równie kultowa jak scena.


Destiny’s Child
Survivor


Idealna piosenka dla wyznających zasadę nieudany związek – czas na siłkę. Destiny’s Child w piosence Survivor stawiają swoje dobro ponad nieszczęśliwą miłosną przeszłość i motywują do działania z dumnie podniesioną głową.


Ye
Stronger


Szczerze mówiąc, nie sposób opisać, jak ogromny motywacyjny potencjał ma ta piosenka. Z wejścia dostajemy sampel z Harder, Better, Faster, Stronger od Duft Punk, by później usłyszeć oklepany frazes Co mnie nie zabije, tylko mnie wzmocni, jednak w połączeniu piosenka daje ogromnego pozytywnego kopa.


Kontynuuj czytanie zestawienia Najlepsze piosenki motywacyjne

 na następnej stronie!

Strony: 1 2 3

Krystian Błazikowski

Cichy wielbiciel popkultury. Pisanie zawsze było cichym marzeniem, które mogę zacząć spełniać. Na co dzień wielki fan Marvela, fantasy oraz horroru. Całość miłości do filmu domyka kino azjatyckie.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze