Najlepsze gry na PlayStation 2

Trochę to zajęło, ale udało się – po Najlepszych grach dekady, Najlepszych grach na PS3 czy Najlepszych polskich grach, prezentujemy wam zestawienie zbierające Najlepsze gry na PlayStation 2. Jedna z najlepszych i najbardziej kultowych konsol w historii, sprzedażowy hit i dla wielu synonim nostalgii. PS2 była iście rewolucyjną konsolą, która przez lata swej obecności na rynku, wypluła zawrotną ilość świetnych tytułów, które do dziś dzierżą miano rewolucyjnych czy kultowych. Oto one – najlepsze gry na PlayStation 2!


Spodobało się wam nasze zestawienie Najlepsze gry na PlayStation 2?
Zobacz również:

Najlepsze gry z superbohaterami

Najlepsze seriale Cartoon Network

Najlepsze przygodówki w historii


Beyond Good and Evil

Bezwzględna rasa obcych rozpoczęła oblężenie ogromnej, pokojowo nastawionej planety Hyllis. Jedna z jej mieszkanek, Jade, walczyła o swą wyspową ojczyznę tak zawzięcie, że zemdlała z wycieńczenia i leżąc nieprzytomna doświadczyła szeregu dziwnych wizji. Mimo zapewnień władz, że planecie nic już nie grozi, Jade zaczyna podejrzewać, że rząd nie ujawnił wszystkich szczegółów dotyczących ataków z kosmosu. Napotkani członkowie ruchu oporu tylko utwierdzają ją w tym przekonaniu. Rozpocznij niesamowitą przygodę w świecie Hyllis i odkryj tajemnicę perfidnego spisku!


Black

Żołnierz Black Ops Sierżant. Jack Kellar zostaje przesłuchany na temat swoich działań w ciągu poprzednich czterech dni wobec międzynarodowej organizacji terrorystycznej handlującej bronią, znanej jako „Seventh Wave”.


Bully

Bully to tradycyjne już dla Rockstar Games połączenie przełomowych, oryginalnych rozwiązań z unikatowym humorem i nieprzewidywalną fabułą. Tym razem twórcy serii „GTA” zajęli się zupełnie nowym tematem – szkołą! Jako niepokorny uczeń musisz sprzeciwić się klasowym rozrabiakom, uważać na nauczycieli, robić psikusy, podbijać serca dziewcząt i pokonywać codzienne przeszkody w cieszącej się złą sławą Bullworth Academy.


Burnout 3: Takedown

Burnout 3 na nowo definiuje całą serię. Ta gra to istny raj dla oczu (doskonała grafika), duszy (grywalność na najwyższym poziomie) i każdego, kto nie stroni od czterech kółek – nawet tylko konsolowych! Tym razem nie idzie (jedzie?) już o pędzenie z zawrotną prędkością na granicy ryzyka. To już wojna. Wojna na trasie!


Call of Duty 3

W Call of Duty 3 gracz bierze udział w zrywie w Normandii, gdzie siły brytyjskie, kanadyjskie, polskie, amerykańskie i francuskie zostają zepchnięte do wioski Chambois we Francji.


Clock Tower 3

Młoda brytyjska uczennica otrzymuje list od swojej matki, w którym prosi ją o ukrycie się do dnia jej urodzin. Po otrzymaniu niepokojącego telefonu, dziewczyna wraca do domu w Londynie, aby odkryć, że jej matka zaginęła, a kiedy ściga tajemniczego nieznajomego, okazuje się, że została przeniesiona w czasie.


Crash Twinsanity

Sympatyczny jamraj powraca już w piątej odsłonie tej niezwykle popularnej gry. Tym razem zatytułowana została Crash Twinsanity i kontynuuje batalię pomiędzy Crashem a… no właśnie z kim? Nie, źle myślicie. Stary znajomy Dr Cortex został pokonany przez bliźniaków, którzy teraz zagrażają sympatycznemu bohaterowi. Czas połączyć siły i wspólnie wystąpić przeciwko upiornym Evil Twins. Nasza wyspa jest w poważnym niebezpieczeństwie!


Dark Cloud

Kiedy skorumpowany generał uwalnia mistycznego dżina, który niszczy planetę, magiczna wróżka rozrzuca swoje kule po całym świecie. W następstwie, młody chłopak musi je odzyskać.


Dark Cloud 2

Max otrzymuje tajemniczy czerwony kamień i dowiaduje się, że reszta świata została wymazana przez istotę o imieniu Griffon, która szuka ów kamienia. Z pomocą dziewczyny z przyszłości wyrusza, by odbudować świat i powstrzymać Griffona.


Def Jam: Fight for NY

D-Mob, po zatrzymaniu za udział w strzelaninie, zostaje wyrwany z policyjnego aresztu. Teraz jego ekipa bierze udział w wielkiej wojnie z Crowem, której stawką jest kontrola nad nowojorskim podziemiem.


Kontynuuj zestawienie Najlepsze gry na PlayStation 2 na następnej stronie!


Strony: 1 2 3 4 5 6 7

Krzysztof Wdowik

Nie lubi (albo nie umie) mówić zbyt poważnie i zawile o popkulturze. Nie lubi też kierunku, w którym poszedł Hollywood i branża gamingowa. A już na pewno nie lubi pisać o sobie w trzeciej osobie. W ogóle to on mało co lubi.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze