Wiktor Dyduła odpala preorder debiutanckiego albumu

Wiktor Dyduła potwierdza nadejście swojego debiutanckiego albumu. Premiera Pal licho! już 17 marca.

Wiktor Dyduła to polski wokalista i kompozytor, który od roku zapowiadał swój debiutancki album. Singlem Dobrze wiesz, że tęsknię otworzył sobie drzwi do rozgłośni radiowych i serc słuchaczy. Kompozycje pełne energii i charakterystycznego dystansu do siebie i świata to to jego znak rozpoznawszy, który w całej swojej okazałości ujawnił się w piosence Koło fortuny, ale także w bardziej melancholijnym Santorini nie daje o sobie zapomnieć.

Zobacz również: Late to the party – recenzja książki. Imprezy tylko dla popularnych?

W końcu po wielu perturbacjach, turbulencjach, wywrotkach i czołganiu się w błocie oto jest! Ach, jakie to piękne uczucie… Szok! Niedowierzanie! FANFARY! Ta płyta to moje marzenie, energia, strach, miłość, sentyment, złość, szczęście, płacz, stres i zgrzytanie zębami, żelipapą, podróż, meta, ale przede wszystkim start. Długo nie mogłem zdecydować się na tytuł, aż ostatecznie stwierdziłem, że PAL LICHO! będzie w punkt. Dostrzegam w tym stwierdzeniu jakiś pierwiastek mojej codzienności i bardzo prosto, a zarazem trafnie opisuje podejście, które staram się wytrenować w sobie od jakiegoś czasu.

– o płycie mówi Wiktor Dyduła

Na płycie znalazło się trzynaście utworów, znane już słuchaczom single oraz sześć nowych kompozycji, w tym dwa z gościnnym udziałem Natalii Grosiak i Oli Olszewskiej. ​

Album w przedsprzedaży dostępny na stronie muzyka.sklep.pl

16 marca, w przeddzień premiery Pal licho!, Wiktor zaprasza na specjalny koncert w warszawskim klubie Niebo. Bilety do zdobycia na ebilet.pl

Zobacz również: Lucie Yi NIE jest romantyczką – recenzja książki. Lauren Ho wraca!

Krystian Błazikowski

Cichy wielbiciel popkultury. Pisanie zawsze było cichym marzeniem, które mogę zacząć spełniać. Na co dzień wielki fan Marvela, fantasy oraz horroru. Całość miłości do filmu domyka kino azjatyckie.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze