Razer DeathAdder V3 i V3 Pro Faker Edition już na rynku

Razer, wiodąca globalna marka lifestylowa dla graczy, ogłosiła dziś dwa nowe urządzenia, które dołączają do popularnej linii myszek DeathAdder – Razer DeathAdder V3 Pro Faker Edition oraz Razer DeathAdder V3.

Myszka została zaprojektowana we współpracy ze światowej sławy esportowcem i ikoną League of Legends, Lee „Fakerem” Sang-Hyeokiem. DeathAdder V3 Pro Faker Edition to wyjątkowy, spersonalizowany projekt stworzony dla Unkillable Demon Kinga, który został wyposażony w najwyższej klasy komponenty. Kultowa myszka esportowa zawsze była ulubioną bronią Fakera, czego nowym świadectwem jest właśnie DeathAdder V3 Pro Faker Edition. Wersja przewodowa – DeathAdder V3 – została unowocześniona o najnowsze technologie Razera, dla uzyskania jeszcze większej przewagi podczas rozgrywek turniejowych.

Zobacz również: WD Black D30 – recenzja dysku

Wierzymy w tworzenie najlepszych gamingowych urządzeń peryferyjnych, które pomagają zawodnikom esportowym w osiągnięciu zwycięstwa. Razer DeathAdder V3 Pro Faker Edition świętuje naszą długoletnią przyjaźń z Fakerem od 2016 roku. Dajemy mu nową wersję jego własnej ulubionej myszki, która towarzyszyła mu jako legendzie esportu.

– Flo Gutierrez, dyrektor działu Global Esports w Razerze

Dla Unkillable Demon Kinga

Uzbrojony w mysz DeathAdder, Faker zapisał się w historii, zdobywając trzy mistrzostwa świata – odpowiednio w 2013, 2015 i 2016 roku – co udało się osiągnąć tylko jednemu graczowi w. Faker od dawna jest orędownikiem najpopularniejszej linii myszy esportowych Razera. Z DeathAdderem, jako swoją ulubioną bronią, Faker zdominował konkurencję, stając się graczem, który osiągnął niezliczoną liczbę sukcesów, w tym ponad 500 zwycięstw i 2600 zabitych we wszystkich zawodach League of Legends Champions Korea, czy ponad 100 zwycięstw w zawodach międzynarodowych.

Zobacz również: PERISH – recenzja gry. Do Czyśćca i z powrotem

DeathAdder V3 Pro Faker Edition  ma wszystkie cechy, które sprawiły, że myszka jest uwielbiana przez fanów na całym świecie. Oprócz nich urządzenie wyposażono we wszystkie najlepsze w swojej klasie technologie oferowane przez Razera – sensor optyczny Focus Pro 30K, przełączniki optyczne 3. generacji i łączność bezprzewodową HyperSpeed. Możliwość osiągnięcia prawdziwego 4000 Hz polling rate jest możliwa z kluczem sprzętowym Razer HyperPolling Wireless Dongle. Myszka nadal ma ultralekką konstrukcję o wadze 63 g, zachowując jednocześnie wyrafinowany ergonomiczny kształt.

Nowy ulubieniec profesjonalistów

Ulubiona myszka fanów – DeathAdder V3 Pro, jest teraz dostępna także w opcji przewodowej. DeathAdder V3 jest naszpikowana flagowymi technologiami Razera, takimi jak sensor optyczny  Focus Pro 30K, przełączniki optyczne 3. generacji oraz prawdziwy HyperPolling 8000 Hz. Myszka zapewnia graczom niezrównane osiągi, szybkość i niezawodność. Kabel Speedflex jest ultralekki (59 g) i stawia minimalny opór, pozwalając na szybkie ruchy, dzięki czemu można pokonać konkurencję. Całkowicie nowa gładka w dotyku tekstura jest wygodna w użyciu i nie wpływa na przyczepność, co ułatwia obsługę.

DeathAdder V3 Pro Faker Edition i nowy Razer DeathAdder V3 są najnowszym wcieleniem najlepiej sprzedających się myszy Razera.

Zobacz również: GTA Online – Los Santos Drug Wars – recenzja. Mówiłem już, czym jest szaleństwo?

O RAZER DEATHADDER V3 PRO FAKER EDITION

 • Zoptymalizowana, ultralekka konstrukcja o wadze 63g dla długich godziny gry (bez kabla)
 • Sensor optyczny Focus Pro 30K
 • Szersza kompatybilność z powierzchniami – czujnik działa na czystym szkle o grubości co najmniej 4 mm
 • Przełączniki optyczne 3 generacji z żywotnością do 90 milionów kliknięć
 • Możliwość działania do 4000 Hz przy użyciu bezprzewodowego klucza sprzętowego HyperPolling, sprzedawanego oddzielnie
 • Pięć niezależnie programowalnych przycisków oraz dodatkowy przycisk DPI
 • Do 90 godzin pracy na baterii
 • Ładowanie przez USB typu C i kabel Speedflex umożliwiający płynne ruchy
 • Przybliżone wymiary: 68 mm (szerokość)) x 44mm (wysokość) x 128mm (długość)

Więcej informacji na temat Razer DeathAdder V3 Pro Faker Edition można znaleźć tutaj.

Zobacz również: Dead Space – recenzja gry. Tylko remake i aż remake

O RAZER DEATHADDER V3

 • Zoptymalizowana, ultralekka konstrukcja o wadze 59g dla długich godziny gry (bez kabla)
 • Sensor optyczny Focus Pro 30K
 • Szersza kompatybilność z powierzchniami – czujnik działa na czystym szkle o grubości co najmniej 4 mm
 • Przełączniki optyczne 3 generacji z żywotnością do 90 milionów kliknięć
 • Technologia 8000 Hz HyperPolling
 • Pięć niezależnie programowalnych przycisków
 • Kabel Speedflex umożliwiający płynne ruchy
 • Przybliżone wymiary: 68 mm (szerokość)) x 44mm (wysokość) x 128mm (długość)

Więcej informacji na temat Razer DeathAdder V3 można znaleźć tutaj.

Razer DeathAdder V3

Źródło: Materiały prasowe

Patrycja Grylicka

Zapalona fanka Far Cry 5 oraz książek Stephena Kinga. Zna się na wszystkim po trochu i na niczym konkretnie, ale robi, co może, żeby w końcu to zmienić i się trochę ustatkować.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze