Nowe puzzle z serii Gaming, Thorgal i Imagination już w sprzedaży

Nowości w serii Gaming, Thorgal i Imagination od Good Loot już w sprzedaży!

Firma Good Loot wprowadziła na rynek wiele nowych wzorów puzzli, które na pewno zachwycą miłośników tej formy rozrywki. Wśród nowości znajdują się cztery nowe wzory z serii Gaming Puzzle, idealne dla miłośników gier wideo. Tym razem do kolekcji trafiły wzory z World of Tanks, Wiedźmina, World of Warcraft Dragonflight, a także Fallout. Dla fanów komiksów w ofercie znalazł się nowy wzór z Thorgalem. Ten piękny obraz przedstawia wspaniałą historię z 9 tomu serii komiksów ilustrowanych przez mistrza Grzegorza Rosińskiego. Dodatkowo, do oferty dołączyły dwa nowe obrazy z serii Imagination z dziełami Jacka Szleszyńskiego i Karola Bąka. Z pewnością zainteresują one osoby ceniące sobie oryginalne i unikatowe wzory oraz sztukę polskich malarzy.

Zobacz również: Wiedźmin. Ronin. Tom 1 – recenzja komiksu. Youkai Geraltowi niestraszne

Do serii Good Loot Gaming puzzle trafią nowe wzory z 4 topowych gier:

 • Wiedźmin: Monster Faction, 500 elementów (48 × 34)

Świat Wiedźmina zamieszkiwany jest przez barwne i różnorodne monstra. A gdyby tak potraktować to dosłownie? Oto nowy wzór puzzli przedstawiający przeciwników, z którymi mierzył się Geralt. Tylko niech nie zwiedzie Was ich kolorowy wygląd. One nadal są niebezpieczne!

 • Fallout: 25th Anniversary, 1000 elementów (48 × 68)

25-lecie serii Fallout postanowiliśmy uczcić nowym wzorem puzzli, który skupia jak w soczewce wszystko, za co fani kochają tę serię. Całość podlana jest humorystycznym sosem. W końcu jest co świętować, prawda?

Zobacz również: Najlepsze gry dekady 2010-2019

 • World of Tanks: Roll Out, 1000 elementów (48 × 68)

Rozszerz swoją puzzlową bazę o kolejny wzór z serii World of Tanks. Zbliża się stalowa nawałnica trzech niszczycielskich maszyn. Niech pancerna pięść będzie z Tobą.

 • World of Warcraft Dragonflight: Alexstrasza, 1000 elementów (48 × 68)

Premiera dodatku Dragonflight do World of Warcraft to doskonała okazja do zaprezentowania nowych puzzli. Tym razem przybywamy z wizerunkiem Alexstraszy – władczyni smoków i obrończyni życia w Azeroth.

Zobacz również: Persepolis – recenzja komiksu

Nowy wzór z Comic Book Puzzle Series:

 • Thorgal: The Archers, 1000 elementów (48 × 68)

Tym razem za wzór puzzli posłużyła nam okładka 9 tomu epickiego Thorgala, w którym to bohater postanawia wziąć udział w turnieju łuczniczym, ale czy na pewno w tej opowieści chodzi tylko o wynik turnieju? Weź udział w awanturniczej przygodzie złożonej z 1000 wysokiej jakości elementów.

W serii Imagination z kolei każdy będzie mógł obcować ze sztuką kawałek po kawałku.

Jacek Szleszyński ukończył studia w Państwowej Wyższej Szkole Sztuk Plastycznych we Wrocławiu. Ten multidyscyplinarny artysta zajmuje się malarstwem, grafiką cyfrową, ilustracją, filmem animowanym i aplikacjami interaktywnymi. Jego filmy i aplikacje interaktywne były pokazywane na festiwalach na całym świecie, a kilka z nich otrzymało najwyższe międzynarodowe nagrody. Tworzy w stylistyce surrealizmu i realizmu magicznego, łącząc motywy ze świata przyrody, fantazji, mitologii, miejskich legend i teorii spiskowych.

Zobacz również: Śmierć – recenzja komiksu

Karol Bąk urodził się 30 maja 1961 r. w Kole w woj. wielkopolskim. Ukończył Liceum Sztuk Plastycznych w Poznaniu i otrzymał dyplom wystawiennika wnętrz. W 1984 roku rozpoczął studia na Wydziale Grafiki w Państwowej Wyższej Szkole Sztuk Plastycznych. Karol Bąk przez kilkanaście lat namalował kilkaset obrazów olejnych, które stanowią największą, ale nie jedyną część jego dorobku artystycznego. Artysta tworzy także grafiki, rysunki tuszem, pastelowe portrety, ołówkowe szkice, a także freski naścienne. Obecnie Karol Bąk współpracuje z kilkunastoma salonami wystawienniczymi w Polsce i na świecie.

W serii Imagination znajdziesz puzzle z obrazami:

 • Jacka Szleszyńskiego: Dar 1000 elementów
 • Karola Bąka: Zwodniczy Wiatr 1000 elementów
 • Rocha Urbaniaka: Koncert na kominie 1000 elementów
 • Edwarda Dwurnika: Radzymin 1000 elementów
 • Tytusa Brzozowskiego 1000 elementów
 • Ernsta Haeckela: Muscinae 1000 elementów
 • Lauty Diehl: Żołędziowa wróżka 1000 elementów

Wszystkie z wyżej wymienionych puzzli można znaleźć na oficjalnej stronie producenta: https://www.goodloot.eu

Źródło: materiały prasowe

Patrycja Grylicka

Zapalona fanka Far Cry 5 oraz książek Stephena Kinga. Zna się na wszystkim po trochu i na niczym konkretnie, ale robi, co może, żeby w końcu to zmienić i się trochę ustatkować.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze