Karolina Lyndo prezentuje Runnin’

Karolina Lyndo – młoda wokalistka znana z różnych projektów telewizyjnych, którą wyróżnia talent i głos docierający do serc publiczności, prezentuje swoje nowe nagranie razem z DJ – Istwendau.

Projekt muzyczny tworzą Karolina Lyndo, właścicielka potężnego głosu i znana z projektów muzycznych w telewizji litewskiej i zagranicznej oraz zwyciężczyni niezliczonych prestiżowych konkursów, a także poliglot polskiej telewizji oraz DJ Pavel Belous, który od ponad dekady pracuje w dziedzinie imprez prywatnych, znany również jako „Pablo”. Od kilku lat osobista muzyka Pablo w stylu House jest wydawana pod pseudonimem „Istwendau”.

Zobacz również: 2020 – club2020 – recenzja płyty

O czym piosenka?

Piosenka Runnin opowiada o niekończącym się przepływie czasu i wyjątkowości każdej chwili. Często zamykamy się w naszych mikroświatach, nie zdając sobie sprawy, że staliśmy się ich zakładnikami. Wizje i sny stają się mirażami, które aby się urzeczywistnić, trzeba podjąć ryzyko i po chwili rezygnacji podjąć kroki w kierunku nieznanego.

Zobacz również: Miley Cyrus – Endless Summer Vacation – recenzja płyty

Jak doszło do współpracy?

Karolina i ja poznałyśmy się w zeszłym roku podczas programu telewizyjnego (W światłach muzyki), którego miałam zaszczyt prowadzić. Podczas nagrywania samego programu po prostu zachwycił mnie ekspresyjny wokal Karoliny i jej umiejętność improwizacji. Potem po prostu pracowałem nad utworem Runnin’, który był tylko melodyjnym pomysłem. Zaproponowałem Karolinie wizytę w moim studio. Zagraliśmy muzykę, Karolina zaczęła improwizować przy mikrofonie, później usiedliśmy razem, próbując „rozszyfrować” nagrane improwizacje, o czym może być piosenka i tak narodził się sam utwór. Można więc powiedzieć, że utwór powstał podczas jednego spotkania jako kompletny eksperyment improwizacyjny.

Zobacz również: The Luka State – More Than This – recenzja płyty

Plany na przyszłość?

Naprawdę myślę, że Karolina i ja będziemy pracować nad nowymi utworami, ponieważ ta osoba ma swoje wielkie pomysły twórcze i ambicje muzyczne, a ja też nie wyobrażam siebie bez tworzenia muzyki. Można więc powiedzieć, że oboje jesteśmy „skazani” na tworzenie.

– mówi Pablo

Myślę, że w przyszłości zaprezentujemy naszym przyszłym słuchaczom niejedną piosenkę, a pomysłów mamy bardzo dużo. Więc, nie możemy się doczekać, aby udostępnić wszystko.

– mówi Karolina

Krystian Błazikowski

Cichy wielbiciel popkultury. Pisanie zawsze było cichym marzeniem, które mogę zacząć spełniać. Na co dzień wielki fan Marvela, fantasy oraz horroru. Całość miłości do filmu domyka kino azjatyckie.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze