Nintendo Switch – OLED model TLOZ: Tears of the Kingdom Edition wyjdzie w kwietniu

Nowa, elegancka edycja ujawniona w filmiku z rozgrywką z udziałem producenta serii The Legend of Zelda, Eiji Aonuma.

Konsola Nintendo Switch – OLED Model The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom Edition, zawierająca specjalny design z gry The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, wejdzie na rynek 28 kwietnia. Tę elegancką nową edycję opatrzono wzorem, który pojawia się w owej grze, w tym znanym z serii herbem Hylian na przedniej części stacji dokującej.

Zobacz również: IEM 2023 – relacja z wydarzenia. Jest e-sport? Jest impreza!

Ponadto, dwa akcesoria, Nintendo Switch Pro Controller oraz pokrowiec na konsolę Nintendo Switch, oba ozdobione specjalnymi motywami z The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, zostaną wydane osobno 12 maja, w dniu premiery gry. Nowy sprzęt i akcesoria zapowiedziano w materiale wideo, w którym producent serii, Eiji Aonuma, demonstruje rozgrywkę z nadchodzącego tytułu. Zwiastun można obejrzeć na końcu wpisu.

W The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom gracze sami wybierają swoją drogę przez rozległe krajobrazy Hyrule i tajemnicze wyspy unoszące się na bezkresnym niebie. To właśnie do nich należy decydowanie o podróży, epickiej przygodzie lądem i niebem Hyrule. W świecie napędzanym przez wyobraźnię gracze muszą wykorzystać moc nowych zdolności Linka, aby walczyć ze złowrogimi siłami zagrażającymi królestwu.

Zobacz również: Easy Mode – po co on graczom?

W nowym materiale wideo dotyczącym gry The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom producent serii The Legend of Zelda, Eiji Aonuma, zaprezentował gameplay z nadchodzącej premiery na Nintendo Switch. Nintendo zapowiedziało również konsolę Nintendo Switch – OLED Model The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom Edition, a także wydanie specjalnego kontrolera Nintendo Switch Pro Controller oraz pokrowca na Nintendo Switch. Każdy jest zdobiony motywami z gry.

Źródło: materiały prasowe

Patrycja Grylicka

Fanka Far Cry 5 oraz książek Stephena Kinga. Zna się na wszystkim po trochu i na niczym konkretnie, ale robi, co może, żeby w końcu to zmienić i się trochę ustatkować.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze