THQ Nordic i Frozenbyte zapowiadają Trine 5: A Clockwork Conspiracy!

THQ Nordic GmbH i Frozenbyte są gotowi wysłać graczy na kolejną przygodę: seria Trine powraca, a jej najnowsza odsłona ukaże się na platformy PC, PS4™, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S oraz Nintendo® Switch!

Trine 5: A Clockwork Conspiracy zabierze czarodzieja Amadeusza, złodziejkę Zoyę i rycerza Pontiusza na najbardziej wypełnioną akcją podróż w ich dotychczasowej wspólnej historii! Zagadki będą zmieniać poziom trudności w zależności od liczby graczy, gra zaoferuje również system zadań umiejętności oraz całkowicie nowe, taktyczne i wielofazowe walki z bossami!

Zobacz również: Najlepsze gry na PlayStation 5

Ta 2,5 wymiarowa, pełna przygód platformówka z łamigłówkami osadzona w fantastycznym, baśniowym świecie, oferuje graczom dwadzieścia pięknie zaprojektowanych poziomów do eksploracji. Od lśniących jaskiń z klejnotami po niebezpieczne podwodne korytarze. Pamiętaj jednak, że troje bohaterów stanie do walki z nikczemnymi i dwulicowymi złoczyńcami, którzy nie cofną się przed niczym, by przejąć kontrolę nad królestwem Niezależnie od tego, czy grasz sam, lub z maksymalnie trójką znajomych w sieciowym albo lokalnym trybie współpracy, bohaterowie Trine muszą się zjednoczyć, aby odeprzeć przerażającą mechaniczną armię i zaprowadzić pokój i sprawiedliwość na ziemi. Zegar do ocalenia świata Trine tyka!

Zobacz również: Bayonetta Origins: Cereza and the Lost Demon – recenzja gry

Gra Trine 5: A Clockwork Conspiracy jest przygotowywana przez studio Frozenbyte z Helsinek i pojawi się na platformach PC, PlayStation®4, PlayStation®5, Xbox One™, Xbox Series S/X™ oraz Nintendo Switch™ w polskiej wersji językowej (z napisami).

Źródło obrazka wyróżniającego: materiały prasowe

Krystian Błazikowski

Cichy wielbiciel popkultury. Pisanie zawsze było cichym marzeniem, które mogę zacząć spełniać. Na co dzień wielki fan Marvela, fantasy oraz horroru. Całość miłości do filmu domyka kino azjatyckie.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze