Jagged Alliance 3 – ruszyły zamówienia na edycję kolekcjonerską!

Wyposaż się w odpowiedni sprzęt, aby zyskać przewagę taktyczną. W pełnym wyzwań świecie Jagged Alliance 3 posiadanie najwyższej klasy wyposażenia jest niezbędne aby przetrwać, niezależnie czy walczysz w trudnych warunkach czy też siedzisz wygodnie w swoim fotelu.

Ten kompleksowy zestaw mieści się w solidnej i wodoodpornej walizce, dzięki czemu sprzęt pozostaje bezpieczny i suchy. Pas taktyczny z saszetką na pasek zapewnia szybki i łatwy dostęp do niezbędnych przedmiotów, a przypinka A.I.M. demonstruje oddanie sprawie.

Poznaj lepiej postacie z Jagged Alliance dzięki zestawowi 36 kart przedstawiających ich profesje oraz osobowości. Podczas opracowywania strategii i planowania następnych kroków, zanurz się w atmosferę gry dzięki oficjalnej ścieżce dźwiękowej na płycie CD. Dzięki Jagged Alliance 3 Tactical Edition będziesz w pełni przygotowany na wszelkie wyzwania, które staną na twojej drodze!

Zobacz również: Star Wars Jedi: Ocalały – recenzja gry. Najlepsze Gwiezdne Wojny ostatnich lat?

Oto pełna zawartość kolekcjonerskiej Tactical Edition:

  • terenowa walizka, 100% odporna na wodę i pyły, z certyfikatem IP67 (wymiary zewnętrzne: 258 x 243 x 118 mm, wymiary wewnętrzne: 258 x 243 x 118 mm)
  • taktyczny pasek do spodni
  • taktyczna saszetka na pasek
  • przypinka A.I.M.
  • zestaw 36 kart z postaciami z gry
  • oryginalna ścieżka dźwiękowa na płycie
  • gra na płycie w ozdobnym pudełku

Tylko750 sztuk dostępnych na całym świecie, z czego 30 w Polsce!

Jagged Alliance 3 Tactical Edition na PC, podobnie jak edycję standardową gry, można już zamówić w przedsprzedaży w dobrych sklepach z multimediami, a udostępniona zostanie, z polskimi napisami, już tego lata!

Zobacz również: Najlepsze gry 2023 roku

Źródło obrazka wyróżniającego: materiały prasowe/PLAION

Krystian Błazikowski

Cichy wielbiciel popkultury. Pisanie zawsze było cichym marzeniem, które mogę zacząć spełniać. Na co dzień wielki fan Marvela, fantasy oraz horroru. Całość miłości do filmu domyka kino azjatyckie.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze