Diablo, Wiedźmin i Crash Team na nowych wzorach puzzli od Good Loot

Good Loot z przyjemnością ogłasza, że nowe wzory puzzli trafiły właśnie do sprzedaży. Oferta powiększyła się o 2 nowe obrazy z serii Imagination, 2 nowe wzory w serii puzzli dla dzieci oraz 3 kolejne z Gaming Puzzle Series.

Do serii Good Loot Gaming dołączają:

 • Wiedźmin: Scoia’tael, 500 elementów

Scoia’tael. Dla jednych walczący o przegraną sprawę, dla drugich o sprawiedliwość dla uciśnionych. Trzeba jednak przyznać, że ich działania miały istotny wpływ na los Królestw Północy. Z tego powodu prezentujemy nowe, niezwykle kolorowe puzzle. Uwiecznij ikoniczne dla walki o wolność Doliny Pontaru postacie. Puzzle idealnie prezentują się ze wzorem Wiedźmin: Monster Faction.

Zobacz również: Diablo II Resurrected – recenzja gry. Remake mojego dzieciństwa

 • Wiedźmin: The Nothern Kingdoms, 1000 elementów

Jeżeli kiedykolwiek zastanawialiście się, gdzie dokładnie dzieją się wydarzenia, w których uczestniczy Geralt, to przybywamy z odsieczą. Nowy wzór puzzli przedstawia mapę Królestw Północy. Co prawda trzeba ułożyć ją samodzielnie, ale bycie kartografem (puzzlografem?) też może być przyjemne, prawda?

 • Diablo IV: Lilith, 1000 elementów

Każdy z niecierpliwością czeka na premierę gry Diablo IV. Zanim jednak sięgniecie po grę, spróbujcie ułożyć puzzle, z najprzebieglejsza demonica w świecie Diablo – Lilith. Już sama jej obecność wypacza umysły wrogów jak i pobratymców. Uczestniczyła przy tworzeniu Sanktuarium oraz pierwszych nefalemów. Sprawdź, czy dasz radę oprzeć się jej wpływom by ułożyć nowy wzór puzzli.

W serii Imagination zawitały z kolei dwa nowe obrazy: The Shape of Color Green Rafała Olbińskiego oraz Owl Island Rocha Urbaniaka.

 • Rafał Olbiński – światowej sławy malarz, ilustrator, rzeźbiarz i autor scenografii. Urodził się i studiował w Polsce, w roku 1981 wyemigrował do Stanów Zjednoczonych. Za swoje prace otrzymał ponad 150 nagród. Prace Olbińskiego są prezentowane na wystawach na całym świecie, a na stałe znajdują się w kolekcjach tak prestiżowych instytucji jak, m.in.: The National Arts Club w Nowym Jorku, Smithsonian Institute and Library of Congres w Waszyngtonie, Suntory Museum w Osace oraz w zbiorach w USA, Azji i Europie.

Zobacz również: Sąsiednie kolory – recenzja książki

 • Roch Urbaniak to krakowski malarz, autor książek dla dzieci i komiksów. W swojej sztuce inspiruje się mitami, baśniami ale też popkulturą, z grami komputerowymi na czele. Bo inspiracje i wspaniałe opowieści można znaleźć wszędzie, a właśnie opowieści są tym, co chce przekazywać swoją sztuką. Z malarstwa korzysta też w innych formach wypowiedzi, tworząc komiksy, czy używając obrazów jako ilustracji w swoich książkach z serii Papiernik.

Z uśmiechem na twarzy patrzysz na grafiki z gier Crash Team oraz Spyro? To prawdziwe hity wśród platformówek, które zapewniają godziny dobrej zabawy! Jednak każda przygoda w końcu się kończy, a wtedy nasze myśli powracają do kolorowej rzeczywistości.

Dlatego Good Loot ma dla Ciebie idealne rozwiązanie – kolorowe puzzle dla dzieci! Składają się one z 160 elementów i są doskonałe dla dzieciaków oraz ich rodziców. Układanie puzzli to nie tylko świetna zabawa, ale także metoda rozwijająca kreatywność i logiczne myślenie.

Zobacz również: Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas – recenzja gry 

Zapomnij o nudzie i zanurz się w świecie wspaniałych puzzli od Good Loot!

 • Crash Team Rumble, 160 elementów
 • Spyro Reignited Trilogy: Hereos, 160 elementów
 • Spyro: Reignited Trilogy, 160 elementów
 • Crash Bandicoot 4: It’s About Time, 160 elementów
 • Crash Team Racing: Nitro-Fueled, 160 elementów
 • Kangurek Kao: Kao is back, 160 elementów

Wszystkie wzory puzzli Good Loot znajdziesz na stronie www.goodloot.eu/pl

Źródło: materiały prasowe (Cenega)
Grafika główna: grafika promocyjna gry Diablo IV (Blizzard Entertainment)

Patrycja Grylicka

Fanka Far Cry 5 oraz książek Stephena Kinga. Zna się na wszystkim po trochu i na niczym konkretnie, ale robi, co może, żeby w końcu to zmienić i się trochę ustatkować.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze