THQ Nordic i AEW ogłaszają datę premiery AEW: Fight Forever

Wielbiciele zręcznościowych gier wrestlingowych mają powód do uciechy. Pora wejść na drabinę i opromienić się sławą! THQ Nordic GmbH oraz All Elite Wrestling (AEW) potwierdzają gra wrestlingowa AEW: Fight Forever ukaże się już 29 czerwca 2023 roku. Zadebiutuje na platformach PS4™, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S, PC oraz Nintendo® Switch 

Kenny Omega, wiceprezes oraz były AEW World Champion oraz World Tag Team Champion w AEW, skomentował:

Gdy tylko podpisałem kontrakt z AEW, Tony Khan dał mi możliwość zgromadzenia najlepszego zespołu developerów, którzy rozumieją i szanują wrestling, aby wspólnie stworzyć najlepszą grę wrestlingową w historii. Dzięki naszej niesamowitej współpracy z Geta, YUKE’s i THQ Nordic, nadejdzie nowa era gier wrestlingowych. AEW: Fight Forever przekroczyło moje najśmielsze oczekiwania i jestem pewien, że 29 czerwca będzie znamiennym dniem zarówno dla fanów wrestlingu, jak i graczy.

Zobacz również: Advance Wars 1+2: Re-Boot Camp – recenzja gry

Tony Khan, dyrektor generalny, główny manager i Head of Creative w AEW, dodał:

Już od pierwszej zapowiedzi fani na całym świecie pokazali nieskrępowany entuzjazm wokół premiery Fight Forever. Natomiast AEW, poprzez ekscytujące historie i mocną akcję na ringu, udowadnia, że dobre rzeczy przychodzą do tych, którzy cierpliwie czekają. W Fight Forever Kenny i nasz światowej klasy zespół dostarczyli autentycznego, nostalgicznego klimatu dawnych gier wrestlingowych, połączonego z niezrównaną kreatywnością AEW. Świetnie będzie zobaczyć, jak nasi fani w końcu otrzymają tę świeżą i bardzo potrzebną alternatywną grę wrestlingową na konsole nowej generacji, już 29 czerwca. AEW ma najlepszych fanów na świecie i nie mogę się doczekać aż będą mogli wejść w interakcję z naszymi gwiazdami w zupełnie nowy sposób.

Uznana za swoje retro podejście do projektu gry, w tym ręcznie wykonane animacje i nostalgiczny klimat automatowych zręcznościówek. AEW: Fight Forever daje fanom wrestlingu unikalną szansę na wykonanie najświeższych ciosów, które można oglądać podczas niezwykle popularnych transmisji walk federacji AEW. Tryb sieciowej współpracy wkracza na nowy poziom z walkami tag-teamowymi pozwalającymi na wykonanie wspólnych manewrów za pomocą prostych komend. Duża liczba najpopularniejszych gwiazd AEW, tryb kariery, tworzenie i dostosowywanie postaci, znane areny AEW, różne typy walk, a nawet znane i lubiane nieusankcjonowane pojedynki czekają!

Na koniec jeszcze kilka słów bezpośrednio od dyrektora kreatywnego AEW: Fight Forever, Kenny’ego Omegi:

Zobacz również: Dead Island 2 – recenzja gry. Powrót żywych trupów!

Źródło obrazka wyróżniającego: materiały prasowe/PLAION

Krystian Błazikowski

Cichy wielbiciel popkultury. Pisanie zawsze było cichym marzeniem, które mogę zacząć spełniać. Na co dzień wielki fan Marvela, fantasy oraz horroru. Całość miłości do filmu domyka kino azjatyckie.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze