TARJA zapowiada album Rocking Heels: Live at Metal Church!

Rocking Heels: Live at Metal Church jest zapisem kameralnego koncertu w wyjątkowej scenerii Wacken Church. Album ukaże się 11 sierpnia 2023 roku i będzie pierwszym wydawnictwem z koncertowej serii Rocking Heels, na którą złoży się sześć płyt. Koncert Tarji, w którym uczestniczyło zaledwie 300 fanów otworzył Wacken OpenAir Festival w 2016 roku. Z akompaniamentem fortepianu, wiolonczeli i skrzypiec, Tarja zaprezentowała unikalne aranżacje znanych utworów rockowych i heavy metalowych swoich ulubionych artystów, w tym Numb Linkin Park, The Unforgiven Metalliki, kompozycje autorstwa Joe Satrianiego i Slipknota, a także utwory Nightwish i własne.

Pierwszy singiel zapowiadający album, cover Numb Linkin Park, doskonale oddaje kameralną atmosferę koncertu w Wacken Church. Zniewalająco piękny wokal Tarji dodaje eterycznej magii do majestatycznej warstwy instrumentalnej. Piosenka porusza tematy emocjonalnej izolacji, frustracji i walki o znalezienie własnej tożsamości w świecie, który często wydaje się przytłaczający.

Zobacz również: Bazyliszek – historia śpiewana – recenzja płyty

Dzięki urzekającym wykonaniom dobrze znanych piosenek i wspaniałemu głosowi Tarji, album Rocking Heels: Live at Metal Church to gratka dla fanów Tarji, a także wszystkich tych, którzy przegapili szansę uczestniczenia w tym ekskluzywnym wydarzeniu.

Wydawnictwo Rocking Heels: Live at Metal Church ukaże się jako limitowany Vinyl 2LP i CD.

Zobacz również: Niall Horan The Show – przedpremierowa recenzja płyty

Źródło obrazka wyróżniającego: materiały prasowe

Krystian Błazikowski

Cichy wielbiciel popkultury. Pisanie zawsze było cichym marzeniem, które mogę zacząć spełniać. Na co dzień wielki fan Marvela, fantasy oraz horroru. Całość miłości do filmu domyka kino azjatyckie.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze