HONOR wprowadza program motywacyjny dla deweloperów

HONOR, globalna marka technologiczna, z dumą ogłasza uruchomienie Programu Motywacyjnego dla deweloperów. Inicjatywa ta ma na celu wspieranie i nagradzanie najbardziej innowacyjnych deweloperów i projektantów na świecie.

Program motywacyjny dla deweloperów oferuje oszałamiającą kwotę ponad  120,000,000 euro (1 bilion RMB. Jest to przybliżona kwota oparta na międzynarodowych kursach wymiany, to samo dotyczy poniższych kwot) w postaci voucherów. Inicjatywa ta ma na celu stymulowanie i nagradzanie kreatywnej oraz innowacyjnej pracy w dziedzinie tworzenia gier czy aplikacji a także projektowania motywów interfejsu użytkownika na urządzenia mobilne.


Wspieranie programistów i projektantów


Program motywacyjny dla deweloperów to wyjątkowa okazja dla twórców gier i aplikacji. HONOR oferuje vouchery o wartości 63,000 euro (500,000 juanów), 37,000 euro (300,000 juanów) i 18,000 euro (150,000 juanów). Vouchery te można wykorzystać na promocję aplikacji w AppStore czy Game Center. Wliczając w to baner na stronie głównej App Store, wyróżnioną kategorię w AppStore i baner na stronie głównej Game Center.

Zobacz również: Razer Barracuda X – recenzja słuchawek

Dla projektantów motywów interfejsu dla telefonów komórkowych, HONOR oferuje kupony promocyjne o wartości około 18,000 euro (150,000 juanów), 12,000 euro (100,000 juanów) i 6,000 euro (50,000 juanów). Vouchery te można wykorzystać na promocję motywów w Centrum motywów. Promocja obejmuje górny baner Centrum motywów, środkowy baner Centrum motywów oraz wyróżnienie w Centrum motywów.

materiały prasowe

Proces aplikacji


Deweloperzy i projektanci zainteresowani ubieganiem się o udział w Programie Motywacyjnym dla Deweloperów proszeni są o wysłanie wiadomości e-mail na adres „Developers_Support@hihonor.com”. Wiadomość winna zawierać identyfikator dewelopera i identyfikator aplikacji/treści. HONOR skontaktuje się z wybranymi uczestnikami.

Zobacz również: Belkin SoundForm Pulse – recenzja słuchawek

Program jest świadectwem zaangażowania firmy HONOR w innowacyjność i kreatywność. Jest to ekscytująca okazja dla utalentowanych programistów i projektantów do zaprezentowania swojej pracy na całym świecie.

Więcej informacji na temat Programu Motywacyjnego dla Deweloperów można znaleźć na stronie https://developer.hihonor.com/en/activity/page/tg2023070414497763

Źródło obrazka wyróżniającego: materiały prasowe


ŚLEDŹ NAS NA IG
https://instagram.com/popkulturowcy.pl
Krystian Błazikowski

Cichy wielbiciel popkultury. Pisanie zawsze było cichym marzeniem, które mogę zacząć spełniać. Na co dzień wielki fan Marvela, fantasy oraz horroru. Całość miłości do filmu domyka kino azjatyckie.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze