Wiśniosz z nowym singlem sadboysummer

Młody artysta, tworzący unikalną na polskim gruncie mieszankę emo, pop punku i rapu, nie zwalnia tempa. Dwa miesiące po albumowym debiucie powraca z premierowym utworem!

wiśniosz to młody artysta z Polski, zainspirowany subkulturą emo, gatunkiem muzycznym, jakim jest pop punk oraz kilkoma wybitnymi raperami. Muzyk samodzielnie kreuje swoją karierę we współpracy z platformą wydawniczą emuze.me.

Pomimo faktu, iż jego muzyka jest dość skoczna, miejscami wręcz euforyczna, słowa, które z siebie wykrzykuje (bądź też stonowanym tonem wypowiada) zabiorą Was w mroczne i nieprzyjemnie znajome odmęty ludzkiego charakteru, opisując problemy, z którymi niestety w dzisiejszym świecie wielu z nas boryka się na co dzień.

Zobacz również: Travis Scott – UTOPIA – recenzja płyty

Depresja, ciągła walka z uzależnieniem, poczucie zagubienia połączone ze znikomą chęcią bycia odnalezionym, zepsuta relacja z samym sobą, długi i wyczerpujący proces terapii, traumy rodzinne i toksyczni kochankowie – to tylko niektóre z tematów, jakie znajdujemy w piosenkach wiśniosza. Zdarzy nam się też zetknąć z bardziej optymistycznymi obserwacjami, głównie związanymi z ekscytacją, jaka idzie w parze z pogonią. Pogonią za szczęściem, za adrenaliną, za miłością i za naszym własnym kątem, który być może pewnego dnia będziemy w stanie nazwać domem.

Zobacz również: Miles Kane – One Man Band – recenzja płyty

Zanim zdołał uspokoić swoje demony w stopniu wystarczającym do rozpoczęcia prac nad obecnym projektem muzycznym, Mikołaj (bo tak ma na imię nas wschodzący muzyk) poświęcił dużo czasu na to, aby się odnaleźć. Ukończył studia aktorskie, grał w punk rockowym zespole w wielkiej Brytanii, a także przemierzył autostopem całą Amerykę Środkową.

9 czerwca 2023 wiśniosz wydał debiutancki album loveless monster, ale idzie za ciosem i już 18 sierpnia 2023 zaprezentował kolejny premierowy singiel. sadboysummer muzycznie można określić jako klasycznie letni hit, pełen słońca, energii i wakacyjnego klimatu. a tekstowo? Cóż, tekstowo już chyba wszyscy wiemy, czego możemy się spodziewać.

Źródło obrazka wyróżniającego: materiały prasowe


ŚLEDŹ NAS NA IG
https://instagram.com/popkulturowcy.pl
Krystian Błazikowski

Cichy wielbiciel popkultury. Pisanie zawsze było cichym marzeniem, które mogę zacząć spełniać. Na co dzień wielki fan Marvela, fantasy oraz horroru. Całość miłości do filmu domyka kino azjatyckie.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze