Hokejowe NHL 24 z oficjalną datą premiery

Za 6 tygodni, dokładnie 6 października, zagramy w wirtualnego hokeja przy okazji premiery NHL 24. W filmiku promocyjnym twórcy pokazali kilka nowości.

Kolejna odsłona amerykańskiego hokeju od EA wyląduje już niedługo na sklepowych półkach. NHL 24, podobnie jak EA Sports FC 24, otrzymało swój trailer, w którym twórcy chwalą się nowościami. Przede wszystkim będzie można od tej części grać w trybie cross-play z graczami posiadającymi konsole tej samej generacji. A więc gracze z Xboxem One zagrają przeciwko tymi mającymi Playstation 4 albo grający na Xbox Series S/X zmierzą się z tymi na Playstation 5.

Zobacz również: Disney Illusion Island – recenzja gry. Na rodzinne spędy z najmłodszymi jak znalazł

Dużo zmian zaszło w samej rozgrywce. Podniesiona zostanie dynamika rozgrywek dzięki „systemowi presji”, większej ilości sposobów okiwania przeciwnika czy możliwości przypisywania konkretnych rozgrywających do przycisku na kontrolerze. Bramkarze również ulegli przemodelowaniu. Dodano więcej animacji obrony bramki, pasek zmęczenia oraz mechanikę przewidywania kierunku strzału.

NHL 24 można już nabyć w ramach preorderu. W zamian dostaniemy garść wirtualnej waluty, przedmioty kosmetyczne czy dostęp do gry 3 dni wcześniej. Dodatkowo otrzymujemy czasowo zwiększoną ilość zdobywanych punktów w przepustce sezonowej oraz możliwość zagrania jednocześnie na konsoli poprzedniej i obecnej generacji.

źródło obrazka wyróżniającego: ea.com


ŚLEDŹ NAS NA IG
https://instagram.com/popkulturowcy.pl
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze