Cities: Skylines II na nowych materiałach promocyjnych

Strategia ekonomiczna od Colossal Order już niedługo po 10 latach dostanie swój sequel. Tymczasem twórcy dzielą się w filmikach promocyjnych szczegółami nadchodzącej produkcji.

Od momentu ogłoszenia oficjalnie, że Cities: Skylines II swoją premierę będzie miało 24 października, na kanale Youtube gry pojawiają się materiały dotyczące mechanik znajdujących się w grze. Twórcy poruszali w nich tematy takie jak budowa dróg, ekonomia czy usługi publiczne. Do tego ostatniego nawiązano w nowym filmiku wyjaśniającym, jak działa system progresji.

Zobacz również: Disney Illusion Island – recenzja gry. Na rodzinne spędy z najmłodszymi jak znalazł

W grze studio wprowadziło kamienie milowe, które przekroczymy poprzez zdobycie odpowiedniej ilość „punktów ekspansji”. Te zaś zyskujemy w momencie, gdy nasi mieszkańcy są zadowoleni. Nagrodą są pieniądze oraz dwa rodzaje innych punktów. Jedne pozwalają na poszerzenie terytorium naszego miasta, zaś drugie umożliwią ulepszanie infrastruktury konkretnych budowli.

Cities: Skylines II jest drugą odsłoną hitowego city-buildera od studia Collosal Order z 2015 roku. Pierwowzór sprzedał się w imponującym nakładzie – po 5 latach od premiery wyniósł 5 milionów sztuk. Po kolejnych 4 latach dobił do poziomu 12 milionów kopii. Stały wzrost sprzedaży zapewniło 13 większych dodatków oraz dziesiątki mniejszych, wypuszczanych aż do kwietnia tego roku. Wydawcą pierwszej oraz drugiej odsłony jest Paradox Interactive, znane za sprawą swoich wielu strategii, w tym serii Hearts of Iron czy Europa Universalis.

Źródło obrazka wyróżniającego: presskit Cities: Skylines II


ŚLEDŹ NAS NA IG
https://instagram.com/popkulturowcy.pl
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze