Nowa Płyta The Rolling Stones Hackney Diamonds jeszcze w tym roku!

Wielkie odliczanie zakończone. Rozpoczyna się kolejne, tym razem do wielkiego wydarzenia. Legendarna formacja The Rolling Stones, zgodnie z zapowiedziami, ogłosiła dziś na oficjalnym streamie prowadzonym przez Jimmy’ego Fallona, że nowy album zespołu, Hackney Diamonds ukaże się jeszcze w tym roku. 

Panowie, przez ponad sześćdziesiąt lat uczestnictwa w show biznesie, opanowali do perfekcji sztukę budowania napięcia. Jakiś czas temu, na oficjalnej stronie The Rolling Stones pojawił się wielki, odliczający czas zegar. Równolegle, w miastach na całym świecie rozświetliły się ogromne iluminacje z charakterystycznym logiem zespołu w diamentowej odsłonie. Dużo mówiło się w kuluarach o możliwym powrocie gigantów rocka z nowymi piosenkami.

Zobacz również: Żurkowski – Lipcowi – recenzja płyty

Gdy zegar wybił właściwą godzinę, panowie Mick Jagger, Keith Richards i Ronnie Wood potwierdzili przypuszczenia snute przez fanów. Zapytani przez Jimmy’ego Fallona o powód ich dzisiejszego spotkania, głosem wokalisty zespołu, oświadczyli, że dwudziestego października poznamy nowe, autorskie utwory The Rolling Stones. Pierwsze wydane po śmiecie Charlie’go Wattsa i pierwsze po osiemnastoletniej przerwie!

Zobacz również: Tash Sultana – SUGAR EP. – recenzja płyty

Na tym nie koniec niespodzianek. Eventowi towarzyszyła prezentacja najnowszego teledysku do promującego Hackney Diamonds singla Angry, w którym wystąpiła gwiazda serialu Euforia Sydney Sweeney. Nie pozostaje nic innego jak uzbroić się odrobinę cierpliwości i zacierać ręce. Mimo, że teledysk emanuje wiecznym rock’n’rollowym latem, fajni dinozaurów gitarowego grania z utęsknieniem czekają na jesień.

Źródło obrazka wyróżniającego: materiały prasowe


ŚLEDŹ NAS NA IG
https://instagram.com/popkulturowcy.pl
Patryk Zając

Muzykoholik starej generacji. Od trzasku ognia woli trzask winyla. Psychofan Dylana i Stones'ów. Muzyki słucha głośno i uciążliwie.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze