Annie Mary w Pułapce sentymentów

Annie Mary prezentuje swój najnowszy singiel pt. Pułapka – utrzymany w rapowym klimacie! Utworu posłuchać można już w najpopularniejszych serwisach do streamingu muzyki. Towarzyszący mu klip dostępny jest na oficjalnym kanale YouTube artystki.

Pułapka to opowieść o niezdrowej relacji, w której jedna ze stron mimo ogromnego sentymentu do wspólnej przeszłości. Zdobywa się ona w końcu na odwagę i na kolejne zaczepki stanowczo odpowiada nie.

Za produkcję bitu do Pułapki odpowiada Hubi – producent muzyczny znany z takich kawałków jak Idealne Połączenie (Young Igi & Jan-Rapowanie) czy Toxic Baby (Smolasty & Oliwka Brazil).

Zobacz również:Wywiad z EVĄ. Każda kobieta ma wiele twarzy

Teledysk do piosenki Pułapka zarejestrowany został w NOBOCOTO Studio w Warszawie, będącym dla Annie Mary przestrzenią, w której na co dzień tworzy swój muzyczny pamiętnik.

W wideo nie zabrakło pereł i warkoczy, z którymi artystka identyfikowała się przy okazji swoich poprzednich projektów. Perły oraz warkocze są synonimem splecenia w całość wszystkich wewnętrznych sił, by na nowo odnaleźć w sobie moc. To główne symbole, z którymi należy kojarzyć artystkę kontekście swojej twórczości.

Annie Mary znana jest m.in. z remixu legendarnego przeboju zespołu Lady Pank – Zawsze Tam Gdzie Ty, który powstał we współpracy z producentem i DJ-em Woniem. Prócz tego, wokalistka ma na swoim koncie udział w programie telewizyjnym Szansa Na Sukces oraz kooperacje z takimi producentami jak: SHDOW, Nearr i Criss P.

Zobacz również: Wywiad z Bovską. Jestem szczęśliwa z miejsca, w którym jestem

Źródło obrazka wyróżniającego: materiały prasowe


ŚLEDŹ NAS NA IG
https://instagram.com/popkulturowcy.pl
Krystian Błazikowski

Cichy wielbiciel popkultury. Pisanie zawsze było cichym marzeniem, które mogę zacząć spełniać. Na co dzień wielki fan Marvela, fantasy oraz horroru. Całość miłości do filmu domyka kino azjatyckie.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze