Deadpool i Wolverine – te alternatywne wersje Deadpoola zobaczymy w filmie

Niewiele wiadomo jeszcze na temat fabuły filmu Deadpool i Wolverine, który ma mieć premierę w lipcu tego roku. W lutym ukazała się pierwsza zapowiedź nadchodzących przygód Wade’a Wilsona w uniwersum Marvela. Wynika z niej, że postać, grana przez Ryana Reynoldsa, wybierze się w podróż do TVA, gdzie zostanie mu zapewne powierzone zadanie specjalne. Jakie? Tego jeszcze nie wiemy. Natomiast w sieci pojawiła się nowa grafika promocyjna filmu. Co zdradza? 

Najnowsza grafika promocyjna filmu Deadpool i Wolverine, która trafiła do sieci, ukazuje zarówno kostium Wolverine’a, jak i kilka różnych wersji Deadpoola. Plotki o tym, że w filmie zobaczymy więcej niż jedną wersję tytułowych bohaterów, krążyły po Internecie już wiele miesięcy temu. Dziś wiemy, że w nowym widowisku MCU pojawi się kilka alternatywnych wersji bohaterów. A najnowsza grafika promocyjna zdradza nam, jakich wariantów Deadpoola możemy się spodziewać. Zobaczcie sami!

Pod wizualizacją Wolverine’a w efektownym żółto-niebieskim kostiumie pojawiają się Babypool, Kid Deadpool, Dogpool i Headpool. Możliwe, że nie są to jedyne wersje Deadpoola, które przyjdzie nam oglądać na srebrnym ekranie.

Zobacz również: Dzień, w którym planeta Ziemia, przeniesie się do Śródziemia!

Dotychczasowe materiały promocyjne, wycieki informacji oraz zwiastun, w którym jasno widzimy, że tematem nadchodzącego filmu będzie multiwersum i TVA, sprawiły, że fani zaczęli spekulować na temat Deadpool Corps, czyli drużyny Deadpooli. W komiksach drużyna ta została uformowana, by ratować świat przed potężną istotą, która opętała umysły wszystkich poza Deadpoolami. Widoczni na grafice promocyjnej Headpool, Dogpool and Kidpool, każdy pochodzący z innej Ziemi, byli częścią tej drużyny. Kto wie, może w kolejnym zwiastunie filmu Deadpool i Wolverine dowiemy się na ten temat czegoś więcej. Ma się on ponoć pojawić już na przełomie kwietnia i maja.

Widowisko będzie miało premierę w polskich kinach już 26 lipca tego roku. A w obsadzie zobaczymy Rayana Reynoldsa, Hugh Jackamana i Morenę Baccarin. Powracają też Karan Soni jako Dopinder, Leslie Uggams jako Blind Al oraz Stefan Kapičić jako Colossus. W rolach Negasonic Teenage Warhead i Yukio ponownie zobaczymy Briannę Hildebrand i Shioli Kutsana.

Źródło grafiki głównej: zwiastun filmu MCU

Monika Wójtowicz

Fanka klasycznego kina grozy, musicali i dramatów psychologicznych. Uwielbia superbohaterów, Doktora Who i fikcyjnych seryjnych morderców. W wolnych chwilach zaczytuje się we wszystkim, co wpadnie jej w ręce, tańczy Pole Dance, gra na gitarze i spaceruje z ukochanym psiakiem.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze