Koniec zdjęć do serialu komediowego ALGORYTM MIŁOŚCI

Nowa produkcja twórców takich hitów jak EMIGRACJA XD i THE OFFICE PL to kontrowersyjny humor, prowokacja i rasowy odmóżdżacz, który oglądasz i się tego nie wstydzisz. Pierwsze wideo z Willi Amora jest już dostępne! Premiera serialu już wkrótce tylko w CANAL+ online i na CANAL+ Premium.

Nadchodzi nowy serial komediowy ALGORYTM MIŁOŚCI. Jedna willa, dwanaście basenów, sto limuzyn, pięćset dronów, osiem tysięcy kamer – oczywiście zmyślamy te liczby, tak jak robi to prowadzący (w tej roli Michał Czernecki), który występuje w programie, ponieważ nie czyta kontraktów. Miłość, drama, zdrada i pieniądze – to napędza uczestników, tak jak każdego innego programu reality. Ile zrobią dla fejmu?

Zobacz również: Kiedy ślub? – recenzja serialu. Jak rozstają się millenialsi

Kilkunastu uczestników podejmuje się udziału w programie ALGORYTM MIŁOŚCI. Show miało być kręcone w słonecznej Hiszpanii, jednak ze względu na skandal z poprzedniego sezonu i ograniczenia budżetowe zamiast zagranicznych plaż czeka na nich willa pod Warszawą. Śmierć, ślub, abstynencja seksualna i wzmożona aktywność, nagłe zwroty akcji – to i jeszcze więcej już wkrótce w niepowtarzalnym programie. No i do willowego basenu też raczej lepiej już nie wchodzić.

Zobacz również: Kiedy ślub? – wywiad z aktorką Marią Dębską

Za reżyserię serialu odpowiada duet Michał Tylka (Fanatyk) i Alek Pietrzak (PLANETA SINGLI. OSIEM HISTORII, Juliusz, Czarna owca). Za scenariusz odpowiadają Łukasz Sychowicz, Mateusz Płocha, Mateusz Zimnowodzki i Marek Baranowski (odpowiedzialni za THE OFFICE PL oraz KIEDY ŚLUB?). Za produkcję odpowiada Beata Ryczkowska i Filip Bałdyga z CANAL+ oraz Dorota Kośmicka i Jan Kępiński z Jake Vision DGA.

Premiera serialu już wkrótce tylko w CANAL+ online i CANAL+ Premium.

Fot. główna: Materiał prasowy/CANAL+
Anna Baluta

Jeśli nie odpisuje, to pewnie ogląda serial. Wykształcona amerykanistka, która z premedytacją zapisuje się na kolejne zajęcia z telewizji. Jak nie ogląda to czyta, słucha albumów, czasem przypomni sobie o studiowaniu i pracy - ale to w międzyczasie.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze