Predator: Hunting Grounds otrzyma długotrwałe wsparcie! W planach m.in. nowi Predatorzy

Predator będzie ponownie siać postrach w dżungli dzięki nowym aktualizacjom. IllFonic ogłasza nową zawartość zaplanowaną na najbliższe dwa lata.

Dżungla powraca do życia. Predator: Hunting Grounds otrzyma nową zawartość w 2024 i 2025 roku z oryginalnym twórcą gry i ekspertem od asymetrycznej rozgrywki wieloosobowej, IllFonic Inc. jako nowym wydawcą, współpracującym z 20th Century Games, aby tchnąć więcej życia w ten ulubiony przez fanów tytuł.

Zobacz również: Alone in the Dark – recenzja gry. Ciemność, ciemność widzę!

Ta gra ma silną, entuzjastyczną rzeszę graczy i głośną społeczność, która chce, aby gra była aktualizowana i wspierana. Teraz, gdy IllFonic także wydaje gry, wiedzieliśmy, że musimy przywrócić Predator: Hunting Grounds.

– skomentował Charles Brungardt, dyrektor generalny IllFonic.

Jeszcze w tym i w 2025 roku, po wprowadzeniu aktualizacji 2.49 w kwietniu, fani mogą spodziewać się przyszłej zawartości DLC. Pojawią się również ulepszenia balansu i aktualizacje wspierające Predator: Hunting Grounds na konsolach PlayStation®5 (PS5®). Jeszcze bardziej ekscytujące jest to, że po raz pierwszy fani Xbox będą mieli szansę wcielić się w kultowego pozaziemskiego wojownika na Xbox Series X|S pod koniec bieżącego roku.

Zobacz również: Funko POP Władca Pierścieni – najlepsze figurki

Predator: Hunting Grounds
screen z gry | Illfonic

Oficjalny rozkład planowanych aktualizacji

●Kwiecień 2024: Patch 2.49 obejmie aktualnie wydane wersje PS4 i PC: Steam / Epic Predator: Hunting Grounds. Skupia się na poruszaniu się graczy, zmianach i balansie broni Fireteam, balansie broni Predator oraz ulepszeniach UX / grywalności. Więcej informacji pojawi się w informacjach o aktualizacji.

●Koniec 2024 roku: Premiera Xbox Series X|S, PS5. To wydanie koncentruje się na nowej generacji opartej na Unreal 4.27, Vivox i Wwise, z oferowaną edycją standardową i cyfrową edycją Deluxe.

●Zima 2024: Nowi Predatorzy

●Wiosna 2025: Więcej nowych Predatorów

Predator: Hunting Grounds to wciągający, asymetryczny shooter osadzony w odległych zakątkach świata. Gracze przenoszą się do uniwersum Predatora, co daje fanom doświadczenie najbardziej zbliżone do tego z filmów, w których Predator poluje na najbardziej wymagające ofiary. Graj jako członek elitarnego zespołu sił specjalnych – Fireteam – i wykonuj operacje paramilitarne, zanim Predator cię znajdzie. Z drugiej strony, czy jest lepszy sposób na nawiązanie więzi z innymi członkami Fireteam niż próba odwrócenia sytuacji na Yautja… Polowanie na Łowcę! Graj jako Predator i poluj na najbardziej godne ofiary. Wybieraj spośród szerokiej gamy śmiercionośnych technologii, aby gromadzić swoje trofea jedno po drugim. Misja Predatora jest jasna: polowanie. Przeanalizuj wojowników dżungli i wybierz najlepszych z najlepszych. Wyeliminuj swoje cele i zbieraj trofea, aby eksponować je jako pamiątki z każdego polowania. Nie pozwól swojej zdobyczy uciec. Porażka nie wchodzi w grę.


Źródło obrazka głównego: materiały prasowe | Marchsreiter

Łukasz Biechoński

Nie straszny mu żaden zakątek popkultury. Ceni sobie tak samo teatralne musicale i opery jak kino splatter czy chorwackie sci-fi. Wierzy, że to nie budżet czyni dzieło, lecz artysta i jego wizja. Tabu dla niego nie istnieje tak długo, jak obie strony czują się w dyskusji komfortowo.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze