Wściekły demon czeka. Przerażający Akuma dołączy do Street Fighter™ 6 w maju!

Wraz z Akumą pojawią się także nowe stroje dla wszystkich czterech postaci z Roku 1 oraz główne aktualizacje balansu bitewnego.

Uwolnij swojego wewnętrznego demona. Legendarny Akuma dołączy do Street Fighter™ 6 już 22 maja na PlayStation®5, PlayStation®4, Xbox Series X|S i PC przez Steam! Wraz z Akumą pojawią się trzy nowe, znaczące aktualizacje:

  • Strój 3 stanie się dostępny dla wszystkich postaci roku 1, w tym Rashida, A.K.I., Eda i Akumy. Posiadacze przepustki Ultimate Pass na rok 1 otrzymają je automatycznie wraz z kolorami 1-10 22 maja.
  • W grze pojawią się długo oczekiwane aktualizacje balansu walki. Więcej szczegółów na ten temat podamy w nadchodzących tygodniach.
  • Najnowszy etap w Street Fighter™ 6, Enma’s Hollow, gdzie Akuma kontynuuje swój piekielny trening, został ujawniony. Posiadacze przepustki Ultimate Pass Year 1 automatycznie otrzymają ten etap 22 maja.

Zobacz również: Tekken 8 – recenzja gry. Soczysta bijatyka w pełnej krasie

Akuma od razu wkracza do akcji we wszystkich trzech trybach gry Street Fighter 6. W World Tour możesz dowiedzieć się więcej o jego historii. Z kolei w Battle Hub możesz zastosować jego ruchy do własnego awatara, a także w klasycznym doświadczeniu Fighting Ground. Sprawdź również jego styl Outfit 2, zainspirowany jego debiutanckim wyglądem w Super Street Fighter™ II Turbo.

Street Fighter™ 6 od momentu premiery sprzedał się w ponad trzech milionach egzemplarzy. Gra reprezentuje kolejną ewolucję serii z kombinacją unikalnych innowacji w grach walki, pełnych zawartości w trzech zupełnie nowych trybach gry – Fighting Ground, World Tour i Battle Hub. Gracze na całym świecie mogą już teraz zagrać w pełną akcji bijatykę Street Fighter 6 na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S i PC za pośrednictwem Steam.

Zobacz również: Mortal Kombat 1 – recenzja gry. Nie do końca udany nie do końca reboot

Street Fighter™ 6
screen z gry Street Fighter™ 6 | Capcom

Akuma zostanie odblokowany dla posiadaczy Przepustki Postaci Roku 1, Przepustki Ultimate Roku 1, Edycji Deluxe lub Edycji Ultimate 22 maja. Spodziewamy się usłyszeć więcej szczegółów w nadchodzących tygodniach!


Źródło obrazka głównego: materiały prasowe | Capcom

Łukasz Biechoński

Nie straszny mu żaden zakątek popkultury. Ceni sobie tak samo teatralne musicale i opery jak kino splatter czy chorwackie sci-fi. Wierzy, że to nie budżet czyni dzieło, lecz artysta i jego wizja. Tabu dla niego nie istnieje tak długo, jak obie strony czują się w dyskusji komfortowo.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze