8 rzeczy, których nie wiecie o facetach – pełny zwiastun polskiej komedii!

W Internecie można obejrzeć już zwiastun nowej polskiej komedii 8 rzeczy, których nie wiecie o facetach! Produkcja ta jest bezpośrednią kontynuacją filmu Kingi Lewińskiej z roku 2016. W rolach głównych zobaczyć będzie można Alicję Bachledę-Curuś, Mikołaja Roznerskiego, Zbigniewa Zamachowskiego, Macieja Zakościelnego oraz Karolinę Bruchnicką.

Bohaterowie filmu mają o pięć lat więcej i jako wcale nie aż tak dojrzalsi ruszają do akcji. W filmie widzowie będą mieli okazję zobaczyć prawdziwą siłę przyjaźni, przeżyją wzruszenia i obejrzą nowe przygody uwielbianych bohaterów. Wreszcie będzie wiadomo, jak potoczyły się ich losy, co jest po drugiej stronie „żyli długo i szczęśliwe”. Jak mówi Mikołaj Roznerski:

Tytuł filmu nie jest tytułem wprost, ponieważ nie jest to opowieść tylko o facetach, ale również o ich kobietach. Ogólnie o pozycji współczesnego mężczyzny w dzisiejszym świecie. O tym, jakie kobiety nas otaczają, że są silne, wskazują drogę. Ale my – faceci – tacy jesteśmy, że jak już się nam raz pokaże, to idziemy, jak lokomotywa, po prostu potrzebujemy takiej zaczepki.

Zobacz również: The Batman – nowy zwiastun trafił do sieci

z27955979-IH-8-rzeczy-ktorych-nie-wiecie-o-facetach-zobacz

Co czeka nas w nowej odsłonie komedii 8 rzeczy, których nie wiecie o facetach? Walka Rickiego z kryzysem twórczym oraz Jarosława z atakami paniki, szaleństwa Filipa na giełdzie, próby zapanowania nad złością przez Stefana i poskładania złamanego serca przez Kordiana. Z całej paczki przyjaciół tylko Tomek dzielnie spełnia swoje marzenia, przez co w końcu wpada w kłopoty. W nowej produkcji, obok Basi i Zosi, pojawi się nowa damska postać, tajemnicza Pestka.

Zobacz również: Bridgertonowie – znamy datę premiery drugiego sezonu!

Karolina Bruchnicka mówi:

8 rzeczy, których nie wiecie o facetach to film zabawny, ale momentami też poruszający. Każdy przefiltruje go przez siebie. Wydaje mi się, że historia jest uniwersalna i widzowie, którzy wybiorą się do kina, uszczkną sobie taki punkcik o którym pomyślą: „a, to moje życie, to widziałem, to przeżyłem”.

Zobacz również: Doctor Strange In The Multiverse Of Madness – zwiastun trafił do sieci

Film trafi do kin 28 stycznia 2022 roku.

Źródło: YouTube

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze