Czy Garfield i Maguire powrócą do ról Petera Parkera?

Od premiery filmu Spider-Man: Bez drogi do domu minęło trzy tygodnie,

a wśród fanów emocje nie opadły. Produkcja dała nowe spojrzenie na postać Petera Parkera i otworzyła wiele ścieżek na następne projekty. Wielu z nas zadaje sobie pytanie czy aktorzy Andrew Garfield i Tobey Maguire powrócą do swoich ról w uniwersum. Według najnowszych doniesień jest to całkiem możliwe.

Uwaga! Poniższy artykuł zawiera szczegóły fabuły filmu Spider-Man: Bez drogi do domu.

Do najnowszego filmu o człowieku pająku powróciły znane i uwielbiane przez widzów postacie. Andrew Garfield i Tobey Maguire ponownie wcielili się w spidermanów ze swoich uniwersum. Aktorzy spotkali się z ciepłym przyjęciem przez fanów co doprowadziło do kolejnych spekulacji na temat dalszych losów Petera Parkera (a właściwie to 3 Peterów Parkerów). Po premierze w sieci zaczął krążyć #MTAS3, w którym fani domagają się aby Garfield otrzymał 3 część The Amazing Spider-Man. Fani także domagają się aby Maguire dostał swój 4 solowy film.

Zobacz również: Spider-Man: No Way Home Recenzja filmu. Co znaczy być Spider-Manem?

Sony w kwestii powrotu Garfielda i Maguiera narazie milczy, a internet wręcz huczy od plotek. Najnowsze źródło donosi, że aktorzy powrócą do swoich ról, a występ w No way home nie jest ich ostatnim. A także podaje, że Sony rozważa powrót Emmy Stone do roli Gwen Stacey. Aktor Andrew Garfield w ostatnich wywiadach wyraził chęć udziału w kolejnych projektach. Mimo wiarygodności źródła warto podejść do doniesień z dystansem.

Spider-Man: Bez drogi do domu odniósł globalny sukces. Produkcja osiągnęła gigantyczny przychód w box office, stając się pierwszym filmem w trakcie pandemii, który przekroczył dochód 1 mld dolarów. No cóż, jak to mówi stare przysłowie: pożyjemy, zobaczymy.

Źródło: Materiały prasowe/ YouTube

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze