Dowiedz się, gdzie leży prawda w najnowszym zwiastunie premierowym Destiny 2: Królowa-Wiedźma

Bungie zaprezentowało dziś zwiastun premierowy nadchodzącego dodatku Destiny 2: Królowa-Wiedźma. Gracze stawią czoła temu, co nieznane, usiłując odkryć prawdę i stając oko w oko ze Świetlistym szczepem Savathûn władającym spaczonym Światłem.

Zapraszamy Strażników z całego świata do zalogowania się w tym tygodniu w Destiny 2, aby mogli zobaczyć oszałamiające zakończenie Sezonu Zagubionych, które prowadzi bezpośrednio do premiery dodatku Królowa-Wiedźma zaplanowanego na 22 lutego.

Zobacz również: Pagan: Kontrola – recenzja DLC. Jak to jest być królem, dobrze?

Jeśli jeszcze tego nie widzieliście, w zeszłym tygodniu Bungie opublikowało wideodokument zza kulis Królowej-Wiedźmy i zbliżającego się Sezonu Odrodzonych. Można go obejrzeć tutaj.

Dziś Bungie oraz SteelSeries – światowy lider w produkcji urządzeń peryferyjnych do gier i e-sportu, ogłosili współpracę nad limitowaną edycją sprzętu do gier inspirowanego Destiny. W skład limitowanej kolekcji wchodzą:

  • Arctis 1 | Destiny Edition – zestaw słuchawkowy wyposażony w przetworniki Arctis dla wyjątkowego dźwięku oraz odczepiany mikrofon ClearCast zapewniający naturalną czystość brzmienia, ten stylowy zestaw słuchawkowy dostępny jest w ofercie z egzotyczną emotką „Zaraźliwe świętowanie” zaprojektowaną w ramach współpracy Destiny i SteelSeries.

destiny 2

  • Rival 5 | Destiny Edition – mysz Rival 5 w edycji Destiny wyposażona jest w dziewięć programowalnych przycisków, które można łatwo przypisać do najważniejszych skrótów oraz boczny panel z pięcioma przyciskami do szybkich akcji i przełącznikiem do przeprowadzania wydajnych działań w grze. Mysz zawiera także kod na ekskluzywną egzotyczną emotkę „Zaraźliwe świętowanie”.

Zobacz również: God of War – Uwikłani w mit

  • Podkładka pod mysz QcK Prism XL | Destiny Edition – podkładka QcK Prism XL to szczyt wydajności powierzchniowej, innowacji i stylu. Trwała mikrotkanina zoptymalizowana pod kątem śledzenia ruchów przy niskim i wysokim współczynniku DPI oraz powierzchni o wymiarach 900 mm x 300 mm x 4mm zapewnia graczom maksymalną kontrolę. Podkładka zawiera legendarny emblemat „Egzystencjalne objawienie” zaprojektowany w ramach współpracy Destiny i SteelSeries.

destiny 2

  • Nakładki na słuchawki Arctis Pro | Destiny 2: The Witch Queen Edition – gracze mogą spersonalizować swoje wielokrotnie nagradzane zestawy słuchawkowe z linii Arctis Pro oraz uczcić nadchodzący dodatek Destiny 2: Królowa-Wiedźma i odzyskać Światło z limitowanymi nakładkami na słuchawki. Kompatybilne z: Arctis Pro, Arctis Pro + GameDAC, and Arctis Pro Wireless.

Zobacz również: Dying Light 2 – Recenzja gry. Światełko nadziei

Ponadto realizatorzy dźwięku od Destiny stworzyli niestandardowe ustawienia wstępne korektora Sonar SteelSeries, który przeniesie graczy w zupełnie nowy wymiar dźwięku. Sonar to nowe oprogramowanie dźwiękowe, które pojawi się na rynku latem tego roku. Zapewnia potężne możliwości personalizacji dźwięku na PC i umożliwia ChatMix – wirtualny dźwięk przestrzenny 7.1. Fani Destiny będą mogli wypróbować to oprogramowanie w wersji wczesnego dostępu.

Kolekcja Destiny x SteelSeries jest dostępna od dziś na SteelSeries.com i BungieStore.com.

Krzysztof Wdowik

Nie lubi (albo nie umie) mówić zbyt poważnie i zawile o popkulturze. Nie lubi też kierunku, w którym poszedł Hollywood i branża gamingowa. A już na pewno nie lubi pisać o sobie w trzeciej osobie. W ogóle to on mało co lubi.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze