Peacemaker otrzyma drugi sezon!

Właśnie dziś wychodzi ostatni odcinek serialu Peacemaker. Został on bardzo pozytywnie odebrany przez zwykłych widzów i krytyków. Fanów postaci granej przez Johna Cenę ucieszy zapewne fakt, że produkcja otrzyma drugi sezon. Poinformował o tym osobiście James Gunn.

Uniwersum DC powoli podnosi się z kolan. Po mrocznych i monotonnych rządach Zacka Snydera pozwolono dojść do głosu bardziej stylowym twórcom. Jednym z takich jest bez wątpienia James Gunn. Wszedł on w ten świat wręcz z kopa. Jego The Suicide Squad był miłym odświeżeniem.

Zobacz również: All of Us Are Dead – recenzja serialu. Zombie odżyły na nowo

Dlatego nie powinno dziwić, że zaproponowano mu zrobienie spin-offu. James Gunn stworzył tym samym produkcję Peacemaker, który podobnie jak film, zachwycił. Właśnie dziś wychodzi ostatni odcinek. Jednak nie ma co rozpaczać. Najwyraźniej HBO postanowiło w pełni zaufać twórcy.

James Gunn na swoim Twitterze poinformował o tym, że powstanie sezon drugi! Przy okazji reżyser podziękował widzom i współtwórcom za wsparcie. Na ten moment polskim widzom nie jest dane oglądać Peacemakera. Jednak nie przyjdzie nam długo czekać. Już 8 marca będziemy mogli nadrobić każdą dotychczasową produkcję, która do tej pory wyszła ekskluzywnie na HBO MAX.

Zobacz również: Krzyk – recenzja filmu. No trochę późno ta recenzja, ale kto mi zabroni?

Źródło: Twitter

Adrian Hirsch

Miłośnik sztuki i popkultury w jednym. Najpierw ponarzeka na obecny stan Gwiezdnych Wojen, by następnie pokontemplować nad pisaną przez siebie postacią. Pozytywnie nastawiony do świata, choć nie brak mu skłonności do ironizowania rzeczywistości.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze