Street Fighter 6 zapowiedziane z pierwszym zwiastunem!

Nareszcie, stało się! Przedsiębiorstwo Capcom zapowiedziało wydane najnowszej kontynuacji jednej z naszych ulubionych bijatyk, czyli Street Fighter 6. Zapoznajcie się z pierwszym zwiastunem promującym tytuł – rozgrzane muskuły przygotowane? Stawaj do walki na pięści, raz dwa!

Street Fighter to seria jednej z najbardziej kultowych bijatyk w historii gier komputerowych oraz konsolowych. Jej produkcją zajęła się japońska firma Capcom, która jest również odpowiedzialna za takie serie jak Resident Evil, Monster Hunter czy Devil May Cry. Pierwsza odsłona bijatyki pojawiła się w 1987 roku na automaty, natomiast nad szóstą odsłona trwają właśnie prace. Jak ten czas okropnie pędzi!

Zobacz również: Uncharted – recenzja filmu. Można stworzyć dobry film na podstawie gry? No można!

Street Fighter 6

Niestety nie posiadamy na chwilę obecną większej ilości szczegółów na temat wydania Street Fighter 6. Więcej informacji może ukazać się jednak z nastaniem tegorocznego lata. Tymczasem już teraz możecie podziwiać najnowszy zwiastun, w którym Ryo odgrywa pierwsze pięści.

Zobacz również: Elden Ring na premierowym zwiastunie!

Warto także dodać, że w chwili obecnej Street Fighter 5 znajduje się na promocji na stronie Playstation. Grę dorwiemy już za 31,60 złotych (poprzednio była to kwota 79,00 zł), a promocja ta potrwa do 3 marca. Warto rozpatrzeć więc taki zakup przed oficjalną premierą nowego Street Fightera i przygotować swoje pady do morderczej rozgrywki na ringu bokserskim.

Oficjalny opis gry Street Fighter 5: 

Rzuć się w wir walki w grze Street Fighter V! Zagraj jedną z 16 kultowych postaci, z których każda posiada własną historię i stawia czoła wyjątkowym wyzwaniom w trakcie szkolenia. Zmierz się z przyjaciółmi w trybie online lub offline, wybierając spośród wielu różnych opcji walki. Zdobywaj pieniądze (FM), biorąc udział w meczach rankingowych, walcz dla zabawy w meczach nierankingowych lub zaproś przyjaciół do Salonu walk i zobacz, kto z Was okaże się najlepszy! Dzięki kompatybilności międzyplatformowej gracze korzystający z platform PlayStation4 i PC mogą również grać ze sobą.

Źródło: Materiały prasowe/ YouTube

Weronika Sweeleo Zator

Miłośniczka gier na konsole starszej generacji oraz komputerowych tytułów fantasy i RPGów. Po godzinach robiąca cosplaye postaci z popkultury, które wcale nie są tak mobilne jak przedstawiają je twórcy gier. Kofeina i poduszki z nadrukami anime waifu to moi wieczni sprzemierzeńcy („• ᴗ •„)

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze