Jaden Smith jako Miles Morales? Will podkręca spekulacje

Wielu fanów MCU domaga się rozszerzenia tegoż uniwersum o nowe postacie. Dlatego najnowsze plotki wydają się być bardzo interesujące. Bowiem mówi się, że Jaden Smith miałby zagrać Milesa Moralesa. I najpewniej informacja ta przeszłaby bez większego echa…gdyby nie rozpalił jej ojciec zainteresowanego. 

O MCU można mówić wiele. Jednak jedno jest pewne. Potencjał tejże marki nie został jeszcze wykorzystany choćby w ułamku. A fani doskonale zdają sobie z tego sprawę. Marvel posiada potężną bibliotekę ciekawych i kochanych postaci. Wśród nich jest powszechnie znany Miles Morales. Tegoż mówi się, że miałby zagrać Jaden Smith. A plotki te podsycił jego słynny ojciec, Will Smith.

Zobacz również: Najgorszy człowiek na świecie – recenzja filmu. Ach, to życie...

Zaczęło się od twitta zamieszczonego przez samego Jadena Smitha. Mocno zasugerował on, że mógłby zagrać Spider-Mana. Wiele jednak w sieci fun castingów, a sami aktorzy często lubią dawać nadzieję fanom we wszelakich wywiadach, gdzie wykazują zainteresowanie odgrywaniem pewnych postaci. Na tym jednak się nie skończyło. Gdyż kto inny miałby wiedzieć lepiej, nad czym pracuje tenże aktor…niż jego własny ojciec.

Zobacz również: To nie wypanda – recenzja filmu. Idealna animacja na wspólny seans rodzica z dzieckiem

Will Smith postanowił udzielić wywiadu na łamach serwisu Poptime Space. Mocno sugeruje on w nim, że jego syna czeka w najbliższym czasie odegranie bardzo ambitnej roli w kinie superbohaterskim:

Mój syn przygotowuje się fizycznie i psychicznie do roli, w której odegra jednego z bohaterów, który jako pierwszy zapisze się w historii filmowej sagi, którego wielu już zna i o którego wielu pyta.

Jakby tego było mało, scooper MyTimeToShineHello informował o tym, że aktor znany z rebootu Karate Kida, czy 1000 lat po Ziemi odbywał rozmowy ze studiem.

Zobacz również: Walka z lodem – recenzja filmu. W mroźnym sercu Arktyki

Źródło: Twitter

Adrian Hirsch

Miłośnik sztuki i popkultury w jednym. Najpierw ponarzeka na obecny stan Gwiezdnych Wojen, by następnie pokontemplować nad pisaną przez siebie postacią. Pozytywnie nastawiony do świata, choć nie brak mu skłonności do ironizowania rzeczywistości.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze