The Quarry – nowy horror od twórców Until Dawn ze zwiastunem i datą premiery

Strach. Ludzie od dawien dawna czegoś się boją. I na przestrzeni lat doszliśmy do rozmaitych sposobów jak przerażać się nawzajem. Bo ta adrenalina bawi wiele osób żądnych wrażeń. A gry pozwalają na zupełnie inny poziom immersji. A twórcy The Quarry są tego absolutnie świadomi.

Supermassive Games to studio doświadczone w produkowaniu immersyjnych produkcji horrorowych. Najpierw pojawiło się powszechnie znane Until Dawn, potem cała antologia The Dark Pictures. Ich gry charakteryzują się naprawdę podziwiającym użyciem technologii motion capture, z udziałem naprawdę niezłych aktorów. Pora więc powitać ich najnowszą produkcję, The Quarry.

Zobacz również: The Dark Pictures: Man Of Medan – recenzja gry. Nowy horror od twórców Until Dawn

Historia opowiadać ma o grupie dziewięciu nastolatków. Prowadzą oni wakacyjny obóz w lesie, który właśnie dobiegł końca. Za sprawą nieszczęścia zmuszeni są oni do pozostania w buszu na jeszcze jedną noc, póki nie przyjedzie po nich transport. Nie dość, że będą musieli zmierzyć się ze swoimi strachami, to zdaje się, że na młodych ludzi coś poluje…

Wydawcą gry jest 2K. Już pewną tradycją Supermassive Games jest obsadzanie znanych twarzy w swoich produkcjach. W grze wystąpią bowiem między innymi: Lance Henriksen, Justice Smith, Brenda Song, Ted Raimi i Grace Zabriskie. Na pierwszy rzut oka widać, że tytuł ten będzie czerpać z kultowych slasherów jak np. Piątek Trzynastego. Dodatkową gratką dla fanów takiego kina będzie fakt, że prócz wymienionych już aktorów wystąpi David Arquette, znany z kultowej serii Krzyk.

Zobacz również: Dark Pictures Anthology: Little Hope – recenzja gry. Kolejny, interaktywny „horror”...

Adrian Hirsch

Miłośnik sztuki i popkultury w jednym. Najpierw ponarzeka na obecny stan Gwiezdnych Wojen, by następnie pokontemplować nad pisaną przez siebie postacią. Pozytywnie nastawiony do świata, choć nie brak mu skłonności do ironizowania rzeczywistości.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze