Gas Station Simulator – już dziś premiera!

Marzyłeś kiedyś o prowadzeniu własnej stacji benzynowej? Nie czekaj dłużej! W tym symulatorze spędzisz mnóstwo godzin na świetnej zabawie.

Gas Station Simulator pozwoli Ci na renowację, rozbudowę i prowadzenie stacji benzynowej, która położona jest wzdłuż autostrady, pośrodku pustyni. Swoboda wyboru i wielorakie podejścia do prowadzenia biznesu i radzenia sobie z presją będą kluczowymi elementami do osiągnięcia sukcesu.

Zobacz również: Hobo: Tough Life – recenzja gry

Odnów, zarządzaj i rozbudowuj swoją stację paliw na pustyni – kup opuszczoną stację benzynową znajdującą się na środku pustyni i przywróć jej dawną świetność. Pozbądź się gruzu i połamanych mebli, napraw ściany, pomaluj i dekoruj to miejsce według własnych upodobań. Tylko nie wydawaj od razu całej gotówki na dekoracje, pamiętaj, że biznes musi przynosić zyski. Napraw sprzęt, kup to, czego nie można naprawić, co pozwoli na obsługę klientów oraz dalsze remonty i ulepszenia.

Wybuduj nowe miejsca usług takie jak magazyn, sklep czy garaż – to nie musi być mały biznes. Możesz rozbudować swoją stację benzynową, aby móc obsługiwać coraz większą liczbę klientów. Twoja stacja benzynowa, to nie tylko tankowanie pojazdów. Możesz poszerzać wachlarz usług, które oferujesz, dzięki czemu będziesz miał możliwość przyciągnąć zróżnicowanych klientów. Masz do dyspozycji różne opcje rozbudowy, od mniejszych udogodnień, takich jak toalety, czy niewielki sklepik, po duże, takie jak warsztat samochodowy. Istnieje wiele możliwości wyboru, wszystkie formy rozbudowy możesz dodatkowo poszerzać. Masz olbrzymi wachlarz możliwości.

Zobacz również: Najlepsze gry 2022 roku

Postaraj się sprostać wyzwaniu solo, lub zatrudnij kadrę pracowników – oczywiście możesz spróbować obsługiwać stację samemu, jednak w większości przypadków prowadzenie stacji benzynowej, która została rozbudowana i zmodernizowana oraz oferuje klientom wiele różnych usług, może Cię po prostu przerosnąć. Wtedy na ratunek wkraczają pracownicy. Możesz zatrudnić nawet kilka osób, które pomogą Ci w wykonywaniu Twoich zadań. Każdy posiada różne umiejętności. W zależności od zadania jedni radzą sobie lepiej, drudzy gorzej. Jednak poziom ich umiejętności wzrasta wraz ze zdobywanym doświadczeniem i czasem poświęconym na dane zadanie.

Zobacz również: Dragon Ball: The Breakers – recenzja gry

Nie zapomnij o zaopatrzeniu – nie możesz sprzedać czegoś, czego nie masz. Robienie zapasów jest ważne, a zamawianie w odpowiednim czasie, po właściwej cenie pomoże rozwijać Twój biznes. Aby maksymalnie wykorzystać okazje cenowe, możesz zbudować magazyn i stopniowo go rozbudowywać, aby zdobyć większa przestrzeń do przechowywania towarów. Pamiętaj, aby kontrolować ilość zapasów. Dostawy wymagają czasu, a z pewnością nie chcesz zostać bez towaru, nie mówiąc już o paliwie.

Duża liczba opcji renowacji i dekoracji – odnowienie stacji benzynowej to jedno, a nadanie jej własnego stylu, to drugie. Gra oferuje dużą różnorodność opcji dostosowania wyglądu stacji, od elementów już istniejących po dużą liczbę dekoracji, dających możliwość nadania jej wyjątkowego charakteru. Niektóre dekoracje można zakupić, inne należy znaleźć podczas rozgrywki. Nie chodzi tylko o to, aby stacja benzynowa wyglądała ładnie. Im bardziej imponująca będzie, tym więcej klientów przyciągnie.

Zobacz również: FIFA 23 – recenzja gry

gas station simulator

Duża liczba klientów z różnymi oczekiwaniami i zachciankami – obsługa klientów stacji benzynowej jest kluczem do Twojego sukcesu. Każdy kto się na niej pojawi oczekuje szybkiego zatankowania, szybkich zakupów, nie będą mieli również cierpliwości, nawet jeśli chodzić będzie o naprawę ich pojazdów. Będziesz musiał radzić sobie z dużą presją czasu podczas godzin szczytu i delegować łatwiejsze zadania na czas, gdy na stacji zrobi się trochę spokojniej. Rozsądne zarządzanie czasem i priorytetami, są kluczem do zadowolenia Twoich klientów.

Duża liczba opcji zarządzania – gra pozwoli Ci zarządzać każdym aspektem Twojej stacji. Jeśli jednak mikrozarządzanie nie jest Twoim konikiem, nie będziesz do tego zmuszony. Pamiętaj jednak, że kontrolowanie dostaw, czy Twoich pracowników może być z jednej strony bardzo opłacalne, z drugiej przynosić sporo frajdy.

Gas Station Simulator już dziś ma swoją premierę na  Xbox One, Xbox Series X|S (kompatybilność wsteczna), PlayStation 4, PlayStation 5 (kompatybilność wsteczna) lub Switchu.

Krzysztof Wdowik

Nie lubi (albo nie umie) mówić zbyt poważnie i zawile o popkulturze. Nie lubi też kierunku, w którym poszedł Hollywood i branża gamingowa. A już na pewno nie lubi pisać o sobie w trzeciej osobie. W ogóle to on mało co lubi.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze