Muzyczny Radar Premier #8

Wjeżdżamy z buta w weekend z nowymi muzycznymi premierami. Dzisiaj sporo polskich nowości. Zapraszam na Muzyczny Radar Premier.


IGO
IGO


Dzisiaj debiutuje ze swoim solowym materiałem popularny IGO. Nie będę się zbytnio rozpisywać, ponieważ dzisiaj na stronie pojawiła się recenzja albumu, do której serdecznie zapraszam.


MATA
</3 + 🙁


Moje największe zaskoczenie tego weekendu. MATA bez zapowiedzi wrzucił dwa nowe tracki, na których pokazuje kolejne nowe muzyczne oblicze. Niestety nie posłuchamy na oficjalnym kanale rapera tych piosenek, ale zainteresowanych odsyłam na Spotify.

Zobacz również: Psychopatycznych klaunów nie ma, ale też jest fajnie – relacja z wizyty w Paryżu


Young Igi
Notatki z Marginesu


Jeden z najbardziej wyczekiwanych albumów tego roku. Young Igi wraca po ponad 3 latach przerwy ze trzecim solowym wydawnictwem, który ma być dojrzałym głosem w ocenie dotychczasowej kariery Igiego. Pozycja obowiązkowa dla fanów polskiej nowej fali.

Zobacz również: Muzyczny Radar Premier #7


Brockhampton
TM


W tym przypadku mamy do czynienia z wyjątkową sytuacją. Znany zespół hip-hopowy raptem wczoraj tj. 17.11.2022 wypuścił długo wyczekiwany album tylko po to, żeby dzisiaj bez zapowiedzi puścić kolejny. Przeglądając portale amerykańskie, widzę opinie, że jest to o dziwo album lepszy od wczorajszego Family.

Zobacz również: Top Gun: Maverick – recenzja filmu [Blu-Ray]


Viki Gabor
ID


Dzisiejszy dzień obrodził w sporo premier młodych gwiazd. Odpowiedzią na Young Igiego i MATE w popie jest Viki Gabor. Młoda piosenkarka wypuściła swój drugi solowy album, a tytuł ID nie jest przypadkowy. Artystka na tej płycie czerpie garściami ze swoich etnicznych korzeni i przekłada to na popowy, urbanowy sposób.

Zobacz również: Kraina Snów – recenzja filmu. Zamknij oczy


ŚLEDŹ NAS NA IG
https://instagram.com/popkulturowcy.pl
Krystian Błazikowski

Cichy wielbiciel popkultury. Pisanie zawsze było cichym marzeniem, które mogę zacząć spełniać. Na co dzień wielki fan Marvela, fantasy oraz horroru. Całość miłości do filmu domyka kino azjatyckie.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze