Muzyczny Radar Premier #9

Choć weekend przed nami mocno imprezowy, to proponuje na chwilę się zatrzymać, by przejrzeć najciekawsze muzyczne premiery. Zapraszam na Muzyczny Radar Premier !


TYMEK
zima 22


Tymek znowu zaskakuje i wraca z kolejną porcją charakterystycznej dla niego mocnej muzyki. Na serwisy trafił jego mini album Zima ‘22, na który składa się siedem utworów.

Zobacz też: Muzyczny Radar Premier #8


QueQuality
QMPLE


Premierę również ma projekt QMPLE, który jest wspólnym albumem wybranych artystów z QueQuality. Wierząc raperom, projekt powstał spontanicznie podczas wspólnych wypadów, więc bez wątpienia jest to album godny sprawdzenia.

Zobacz też: Bastille – Give Me the Future – relacja z koncertu w Warszawie


Young Leosia
CROWD


Young Leosia powraca z singlem CROWDTen numer jest też pierwszą zapowiedzią nadchodzącego w 2023 roku nowego albumu artystki, jak i pierwszym wydawnictwem Baila Ella Records labelu założonego przez Young Leosię.

Zobacz też: Black Eyed Peas – ELEVATION – recenzja płyty


Daria Zawiałow, Sokół
Laura


Singlem Laura, w którym gościnnie wystąpił Sokół, Daria Zawiałow zapowiada nadejście rozszerzonej wersji albumu Wojny i Noce, w ramach której na płycie pojawią się dwie nowe piosenki. Mowa o utworze Laura, który mamy przyjemność od dzisiaj słuchać, oraz demo song.

Zobacz też: Lanberry – Obecna – recenzja płyty


Marcin Maciejczak
hypno


Na sam koniec propozycja dla fanów młodych polskich talentów. EP hypno to cztery utwory będące efektem współpracy jednego z najciekawszych wokalistów młodego pokolenia z producentką Chloe Martini, odpowiedzialną za produkcje takich artystów jak KWAYE czy Rosalie. Szesnastolatek na płycie prowokuje intrygującym stylem i uchyla drzwi do pełnego niepokoju i niezadanych pytań świata generacji Z.

Zobacz też: Lady Pank – MTV Unplugged – recenzja płyty


ŚLEDŹ NAS NA IG
https://instagram.com/popkulturowcy.pl
Krystian Błazikowski

Cichy wielbiciel popkultury. Pisanie zawsze było cichym marzeniem, które mogę zacząć spełniać. Na co dzień wielki fan Marvela, fantasy oraz horroru. Całość miłości do filmu domyka kino azjatyckie.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze