Nowy spot Indiana Jones i Artefakt Przeznaczenia! Jest polski dubbing

Na Superbowl zadebiutował nowy spot Indiana Jones i Artefakt Przeznaczenia. Produkcja otrzymała także polski dubbing.

Indiana Jones i Artefakt Przeznaczenia to najnowsza produkcja Disneya we współpracy z Lucasfilm. 30-sekundowy spot, reklamujący najnowsze przygody znanego archeologa kosztował prawie 7 milionów dolarów! Poniżej obejrzycie go jednak za darmo z polskim dubbingiem. Można przyjrzeć się głównemu antagoniście, odgrywanego przez Madsa Mikkelsena (w spocie podkłada mu głos niezawodny Robert Więckiewicz) a także odmłodzonemu Harrisonowi Fordowi.

Zobacz również: Typowy oscarowy film, czyli właściwie jaki?

Internauci, dzięki VPN znaleźli także pierwszy zwiastun, który z polskim dubbingiem figuruje na platformie Disney+ w innych krajach. Jest to znany jednak zabieg, na który z pewnością się natknęliśmy. Kiedy platforma Myszki Miki nie weszła jeszcze do Polski, debiutujące produkcje mimo wszystko z wyprzedzeniem posiadały polski dublaż.

Zobacz również: Saul nie był (jednoznacznie) zły

Zwiastun figuruje jeszcze pod poprzednią nazwą. Niedawno informowaliśmy o jego zmianie ze względu na potencjalne spojlery. Produkcja zadebiutuje w kinach 30 czerwca 2023 roku. Za sterami James Mangold.

ŚLEDŹ NAS NA IG
https://www.instagram.com/popkulturowcy.pl/
Jakub Kwiatkowski

Grafik i ilustrator, który stara się z tego żyć. Jak to w życiu studenta, bywa różnie, więc z miłości do popkultury przekładam też swoje wrażenia na teksty.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze